reklama

Fotografia dziecięca - wspaniałe hobby

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Ewafoto, 13 Grudzień 2011.

 1. Ewafoto

  Ewafoto Fanka BB :)

  Witajcie mamuśki
  Mam na imie Ewa i zajmuję się fotografią dziecięcą.
  Piszę tego posta, aby zachęcić Was do zainteresowania się tą dziedziną, ponieważ jest to wspaniałe hobby i dające dużo satysfakcji zajęcie.
  Na początku była oczywiście fascynacja własnym dzieckiem i chęć udokumentowania każdej chwili jego życia.
  Później zaczęła się bardziej świadoma forma fotografii - ostrzejsza selekcja kadrów, zwracanie uwagi na walory techniczne, zabawa obróbką.
  W końcu pojawił się pomysł na założenie bloga fotograficznego

  ...czas zamknięty w kadrze - Fotografia dziecięca

  - na początku znalazły się tam tylko zdjęcia córki, ale szybko pojawiły się też dzieci koleżanek - na zasadach "darmowe zdjęcia w zamian za zgode na publikację". Od wiosny zaczęłam działać komercyjnie - póki co na małą skalę ale początki są trudne :)

  Tak po krótce wygląda moja przygoda z fotografią. Nie jest to mój zawód - na co dzień zajmuję się czymś zupełnie innym. Fotografia to moje hobby, wspaniałe hobby które uwielbiam i które daje mi dużo radości. Fotografowanie dzieci to niezwykle trudny ale i wdzięczny temat. To nie tylko forma zapisu wyglądu małego człowieka, ale próba ukazania emocji, dynamiki, charakteru.

  Drogie mamy, jeżeli czujecie, ze fotografia jest wam bliska - nie zarzucajcie tego, ćwiczcie, róbcie zdjęcia waszym dzieciom, dzieciom znajomych, logujcie się na forach fotograficznych, tam zarówno amatorzy jak i profesjonaliści udzielą Wam na prawdę cennych rad. W tym miejscu polecam forum Dziecko w Obiektywie.

  Zakładam ten temat aby zachęcić jak największą liczbę kobiet do zainteresowania fotografią i samodzielnego robienia dobrych zdjęć swoim dzieciom.
  Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące fotografii dziecięcej - zapraszam do dyskusji w tym temacie. Jesli będe mogła na pewno chętnie udzielę informacji.

  Pozdrawiam, Ewa
  FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
   
 2. reklama

Poleć forum