reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

fotografia noworodkowa, niemowlęca/chrzest

Dołączył(a)
21 Listopad 2015
Postów
2
Rozwiązania
0
Witam,
jestem studentką położnictwa i fotografką. Serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe –naprawdę warto.
Okolice Krakowa, Myślenic-małopolska.Gwarantuje profesjonalne podejście, dodatki oraz sprzyjającą Maluszkowi atmosferę.Więcej informacji mailowo, bądź telefonicznie.

Sesję noworodkową wykonuję od 5 do 14 dnia życia Dzieciątka. Im wcześniej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla Maleństwa i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, fazy aktywności są bardzo krótkie, reakcje na bodźce są jeszcze słabe, a to wszystko pozwala na bezproblemowe ułożenie Go w słodkich śpioszkowych pozycjach:) Z tego powodu, warto sesję noworodkową zarezerwować jeszcze w okresie ciąży, aby już wtedy zaznajomić się ze specyfiką takiej sesji, a po przyjściu Maleństwa na świat, dograć jedynie termin sesji.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry