reklama

Fotografia/ sesja rodzinna we Wroclawiu

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez zabeczka, 28 Marzec 2011.

1. zabeczka

zabeczka Fanka BB :)

Witam:-)

Polecacie moze jakies fajne studio fotograficzne we Wroclawiu, z fajnym podejsciem do dziecka? Fajnie by bylo gdyby fotograf mial wlasne pomysly na stylizacje:tak:

2. Ribi

Ribi Fanka BB :)

ja polecam swiatloczuli.pl ja robiłam u nich i sesję brzuszkową i sesję mojego synka i mogę powiedzieć że naprawdę super podejście a pani fotograf bardzo pomysłowa
    tutaj są m.in. i moje fotki:)
    Swiatloczuli blog

3. reklama
  4. zabeczka

Dzieki Ribi, fotki cudne i faktycznie pomyslowe:) Fajna z Was rodzinka a Macius przeuroczy:) Bylam na ich stronce, ale wiadomo zawsze lepiej jak ktos niezalezny sie wypowie:)

5. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

6. Ribi

zabeczka wiesz jeżeli chodzi o sesję z Maćkiem to niestety nasz model miał gorszy dzień i nie chciał współpracować ale i tak jestem pełna podziwu dla efektu końcowego. Naprawdę polecam w 100%:)

7. zabeczka

Lena dzieki za namiary:)

Ribi, hehe nie widac, ze synus mial gorszy dzien:) Ma bardzo duze ladne oczka:) A Twoja sesja ciazowa tez super. Wyslalam maila z zapytaniem o termin i czekam:)

8. Ribi

zabeczka no szkoda, że wcześniej nie pytałaś bo i ciążową byś mogła zrobić:) A Tomuś fajniutki i takie ciemne włoski ma....:)

9. zabeczka

Dzieki...:)
    No i juz sie umowilam, fajnie, ze tak szybko odpowiedzieli na maila:) Ale sie ciesze 27 kwietnia sesja:)

10. reklama
  11. Ribi

to super:) pochwal się efektem:)

12. Cestlaviefoto

Cestlaviefoto Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 29 Marzec 2011

Poleć forum