reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografia/ sesja rodzinna we Wroclawiu

zabeczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2009
Postów
1 666
Miasto
Wroclaw/Oslo
Witam:-)

Polecacie moze jakies fajne studio fotograficzne we Wroclawiu, z fajnym podejsciem do dziecka? Fajnie by bylo gdyby fotograf mial wlasne pomysly na stylizacje:tak:
 
reklama
ja polecam swiatloczuli.pl ja robiłam u nich i sesję brzuszkową i sesję mojego synka i mogę powiedzieć że naprawdę super podejście a pani fotograf bardzo pomysłowa
tutaj są m.in. i moje fotki:)
Swiatloczuli blog
 
Dzieki Ribi, fotki cudne i faktycznie pomyslowe:) Fajna z Was rodzinka a Macius przeuroczy:) Bylam na ich stronce, ale wiadomo zawsze lepiej jak ktos niezalezny sie wypowie:)
 
zabeczka wiesz jeżeli chodzi o sesję z Maćkiem to niestety nasz model miał gorszy dzień i nie chciał współpracować ale i tak jestem pełna podziwu dla efektu końcowego. Naprawdę polecam w 100%:)
 
Lena dzieki za namiary:)

Ribi, hehe nie widac, ze synus mial gorszy dzien:) Ma bardzo duze ladne oczka:) A Twoja sesja ciazowa tez super. Wyslalam maila z zapytaniem o termin i czekam:)
 
zabeczka no szkoda, że wcześniej nie pytałaś bo i ciążową byś mogła zrobić:) A Tomuś fajniutki i takie ciemne włoski ma....:)
 
reklama
Do góry