reklama

Fotograficzne sesje noworodkowe, dziecięce i rodzinne

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez babyduck, 2 Grudzień 2013.

1. babyduck

babyduck Fanka BB :)

Drogie Mamy, drodzy Tatusiowie!
    Jestem listopadówką 2012 i chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z moją ofertą sesji noworodkowych i dziecięcych.

Fotografia to moja pasja - ona mnie relaksuje, fascynuje, inspiruje i stawia przede mną kolejne wyzwania. Jednak od kiedy zostałam mamą doceniłam też inną właściwość fotografii - zatrzymywanie czasu. Tylko na zdjęciach nasze dzieci będą zawsze malutkie, ich paluszki takie filigranowe, noski okrągłe i skóra taka delikatna. Chciałabym pomóc Wam zatrzymać te ulotne chwile w pamięci.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sesje wykonuję u klientów w domu, u siebie lub w plenerze.
    Więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie internetowej Aleksandra Majchrzak | fotografie - Home i profilu FB https://www.facebook.com/aleksandramajchrzakfotografie
    Dla babyboomowych forumowiczek i forumowiczów rabaty!

I jeszcze przedświąteczna oferta specjalna dla Warszawy. Szczegóły tutaj:

2. reklama
  3. babyduck

babyduck Fanka BB :)

Drogie Mamy-Warszawianki!
    Poszukuję małym modeli do BEZPŁATNYCH sesji fotograficznych. Maluszek w dniu sesji nie może być młodszy niż 7 dni ani starszy niż 15 dni. Promocja trwa do 13 kwietnia, ale ilość miejsc jest ograniczona. Jest możliwość zarezerwowania sobie terminu sesji jeszcze przed narodzinami maluszka.
    Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest haczyk, bo przecież nie ma nic za darmo - oczywiście masz rację. Od rodziców oczekuję tylko zgody na publikację zdjęć w moim internetowym portfolio.
    Zapraszam na pw lub na majchrzak.ola@gmail.com

Poleć forum