reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

010.jpg016.jpg067.jpg088.jpg097.jpg111.jpg119.jpg307.jpg172.jpg
 
reklama
Julkowe wariacje :-D
JULKA Z KOSZEM.JPGMoje szalone dziecko siedząc na swoim nowym kibelku dla zabicia czasu często wkłada sobie na głowę kosz z praniem, albo ręcznik i udaje ducha :-DJULKLA W SZAFCE.JPGTutaj jeszcze na starym mieszaniu w trakcie pakowania się :-)JULKA I FARMER.JPG a to z dziś rana, w marche kupilismy jej zestaw z ciastoliną do zrobienia farmera i zwierzątek. Zestaw jest zaje... i tani ok 29zł, a zabawa przednia. To jest Julkowe wyobrażenie o farmerze :-D:-D:-D
 
Farmer pierwsza klasa:tak: I jakie Jula ma długie włoski! Kiedy moja Zosia będzie miała takie? Pewnie, gdy przestane jej podcinać:-D Zosia lubi się bawić we fryzjera.

Ostatnio jednak koncentruje się na byciu kobietą- tzn. codziennie rano przy ubieraniu mówi mi: mamo, nie ziakładaj mi podkosiulki. Ziałuś mi biuśtonoś bo ja jestem kobietą:-D

Ale dziś to mnie zastrzeliła. Przebierałam w łazienkce Marysię, weszła Zosia, rozejrzała się i mówi:
-mamo, daj mi tojom piejuśke.
Pytam:co ci dac?
- Piejuśke tojom bo ja jestem kobietą.
A chodziło konkretnie o wkładkę higieniczną:-D:-D.
 
Beatko fajny farmer:tak:A włoski naprawdę długaśne.
Alan tez lubi się chowac do szafek,a ostatnio koniecznie chciał się zmieścic do pudełka po dużych puzzlach.
Aniu no to masz w domu małą kobietkę:-D
Synu nie tyle lubi biustonosze co to co pod nim,podglądacz mały
Śmieszne te nasze dzieciaki.
 
Dmuchawcu z twojej Zosi to naprawdę prawdziwa kobietka, jeszcze trochę a Marysia będzie robiła to samo ;-);-);-)

Beacia82 moja Monia chowania do kartonów też już próbowała, ale z kartonami wygrywa jej skrzynia na zabawki, włazi do niej i przykrywa się kocem i krzyczy: "mama szukaj mnie, tutaj jestem pod kocykiem" :-p:-p:-p

Ewo nie ma to jak braterska pomoc :tak::tak:
a dla przypomnienia kilka aktualnych fotek Moni:



11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry