reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

makro10

Fanka BB :)
Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
Ja już wymiękam oglądając fotki, takie śliczne i słodkie te wasze maleństwa, ja już też chcę takiego małego ślicznego dzidziusia!!!
Marlena ale masz niesamowitą czarnulkę.

reklama

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
Ja już wymiękam oglądając fotki, takie śliczne i słodkie te wasze maleństwa, ja już też chcę takiego małego ślicznego dzidziusia!!!
Marlena ale masz niesamowitą czarnulkę.
Marlena mała jest cudowna a na tym środkowym zdjęciu tak słodko śpi, że się napatrzeć nie mogę !!! Gratuluję córeczki !!!

orzeszek24

Miasto
SE
Rozwiązania
0
Natalia, Heidi cudowne chlopaczki, napatrzec sie nie moge takie slodziaki...jeszcze raz gratulacje i duzo zdrowka

dziuuula

Rozwiązania
0
Moja mała wielka miłość - Igorek :)
urodzony 16.07.2009 o godz. 8:15
waży 4050g i mierzy 57cm

sprawozdanie z porodu jak znajde wiecej wolnego czasu, narazie brak go, bo uczymy sie siebie...co nie jest takie proste. :-)

Gratulucje dla nowych mam i maluszków :-)

Załączniki

reklama

kasiabzymek

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ale te lipcowe dzieciaczki są przepiękne!!!!!!

a to moja Jaśminka

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry