reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

beata1973

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2009
Postów
364
Miasto
Warsaw, Poland, Poland
Kochane kobiałki mam nadzieję , że spodoba wam się taki dzialik :-):-):-) nasze kochane słoneczka powinny nas cieszyć swojm widokiem codziennie, a nie niknąć w natłoku temacików więc pozwalam sobie na złożenie nowego temaciku :

"FOTOGRAFIE NASZYCH KOCHANYCH SŁONECZEK :-):-):-)"

Rozpakowane mamusie jeżeli wyrazicie zgodę na skopiowanie foteczek waszych słoneczek chętnie je tu poprzenoszę :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to ja chętnie pochwalę się moim małym słoneczkiem :-)
oto nasz Szymonek

04lipca02m.jpg

szymuszek2.jpg


35235968.jpg


a to zaraz po pierwszej kąpieli po urodzeniu:

szym1.jpg
 
Goteczka prześliczny jest, a te drugie zdjęcie niesamowite, jakie szczęście widać na twarzy jego, że przy piersi śpi:-):-)
 
juz pisałam nieraz,ale Twój maluch jest taki słodki,ze nie bede szczędzic mu komplementów... jest przecudny, słodki, powalający i fotogeniczny!!!!I widać,ze straszny pieszczoch z niego!!!!bedzie z niego wrażliwy facet!!!!
 
Oto mój skarb
 

Załączniki

  • DSC00517.jpg
    DSC00517.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 231
  • DSC00532.jpg
    DSC00532.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 227
PIĘKNE :-) UROCZE :-) SŁODZIUSIE :-) KOCHANE :-) SĄ WASZE SŁONECZKA :-):-):-) W TEN DZIALIK NIE DA SIĘ NIE ZAGLĄDAĆ :-):-):-) NIE ŻAŁUJCIE TYCH ŚLICZNOŚCI DAJCIE SIĘ CIOTKOM NACIESZYĆ :-) MY NA SWOJE SŁONECZKA JESZCZE CZEKAMY :tak:;-):-)
 
reklama
Do góry