reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

Hehee!!!
Nie może być inaczej!!!!:-):-):-);-)

A wogóle to ginka mówiła ,jeszcze jak z Karolkiem chodziłam w ciąży,że nasze dzieci to będą śmieszki !!!
Bo ja wesoła no i Tomkowi też nic nie brakuje!!!
:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2:;-)
 
reklama
Przed spacerkiem :-D:-D

143pzll.jpg


W wozeczku :-D:-D:-D

9scl52.jpg


Siedzimy :-D:-D:-D:-D

30k8xvb.jpg


Poranne zabawy u mamy w lozku:-D:-D:-D:-D:-D

rw3z48.jpg


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
jaka Oliwka jest BOSKA, a jak ładnie siedzi, ona tak sama???? :szok::szok::szok::szok:Normalnie w szoku jestem, mój Filip narazie nie myśli o siedzeniu:no:, trochę podnosi główkę jak w bujaczku leży, ale minimalnie
 
Wasze dzieciaki też są śliczne. Zresztą to Nasze kochane wakacyjne dzieciaczki:-)
Co do włosków Małgorzaty. Ma je po mnie:)Ja też urodziłam się z długimi włoskami, a tata urodził się z takim jęzorem, tylko na środku głowy:-D Ja też urodziłam się z długimi włoskami. Fajnie wygląda ta Małgorzatka. Myślałam że jej się wytrą ale okazało się że gubi ich niewiele. Zrobię Wam kiedyś foto jej tyłu to sami ocenicie. :happy:
 
Sama siedzi :tak::tak: Ale to tak tylko na chwilke,bo jeszcze ma na to czas :-D Ona to w ogóle jest mała Agentka :-D żywa bardzo, łapać wszystko chce, na nogach by ciągle stała. Tą mate którą widać na ostatnim zdjeciu to dzisiaj nad ranem bawiła sie nią po ciemku :eek: Myślałam że padne, aż męza obudziłam, bo tak śmiesznie w nia rączką uderzała.
 
Jak się przyjrzycie to nawet ząbka widać he he he!
 

Załączniki

  • DSC01433.jpg
    DSC01433.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC01447.jpg
    DSC01447.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Nie mogę spać i tak sobie zoglądnęłam na Nasze maleństwa.
Słodkości wszystkie. Jak ja lubię oglądać takie zdjęcia.
Przepraszam, że nie odniosę się się do wszystkich ale moją ulubienicą jest Małgorzatka Wilsonki. To chyba przez te kudełki. Ma taki sympatyczny pyszczek i taki spokój z niej biję. Hania się zawsze cieszy jak jej pokazuje zdjęcia.
Ale chciałam podkreślić, że nie chcę innym dzieciom uszczuplać, bo wszystkie słodziny.
 
Nie mogę spać i tak sobie zoglądnęłam na Nasze maleństwa.
Słodkości wszystkie. Jak ja lubię oglądać takie zdjęcia.
Przepraszam, że nie odniosę się się do wszystkich ale moją ulubienicą jest Małgorzatka Wilsonki. To chyba przez te kudełki. Ma taki sympatyczny pyszczek i taki spokój z niej biję. Hania się zawsze cieszy jak jej pokazuje zdjęcia.
Ale chciałam podkreślić, że nie chcę innym dzieciom uszczuplać, bo wszystkie słodziny.

Aż się zarumieniłam od tych ciepłych słów. Małgorzatka też. Miło czytać takie słowa. Ja podobnie jak Ty uważam że Nasze Lipcowe dzieci są piękne, każde z nich ma swoją niepowtarzalną urodę. Jedne mają długie włoski, inne piękne długie rzęsy, jeszcze inne ...piękne duże usta:)
 
reklama
Aż się zarumieniłam od tych ciepłych słów. Małgorzatka też. Miło czytać takie słowa. Ja podobnie jak Ty uważam że Nasze Lipcowe dzieci są piękne, każde z nich ma swoją niepowtarzalną urodę. Jedne mają długie włoski, inne piękne długie rzęsy, jeszcze inne ...piękne duże usta:)

Wilsonka wyobraź sobie ,ze mój Stasiu miał takie włosy , a ja nawet spineczki mu nie mogłam zapiąć, bo chłopakowi nie wypadało :-(
Tu miał 3 miesiące , a jak mia 5 miesięcy nożyczki musiały iść w ruch, bo mu grzywka leciała do oczków:wściekła/y:
Teraz nie mamy takiego problemu!
 

Załączniki

  • marzec 2006 018.jpg
    marzec 2006 018.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 46
Do góry