reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

reklama
Śliczne ma te kudełki ta Twoja Małgorzatka! Wogóle śliczna dziewczynka :tak:

My na szczęście przy Adaśku obeszliśmy się bez ciemieniuchy... a Tomasz miał tak delikatną, że raz naoliwiłam, wymoczyłam w wannie i po wytarciu ręcznikiem, wyczesaniu grzebykiem śladu po niej nie było :tak:
 
Moj kacper tez ma tych wlosow, najpierw mial takie czarne a teraz juz ma jasniejsze :-D
1 zdjecie to ja mial rowno tydzien
2 ze swiat
 

Załączniki

  • P1060733.jpg
    P1060733.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 37
  • P1080219.JPG
    P1080219.JPG
    43,4 KB · Wyświetleń: 40
A teraz troszkę Filipka, bo dawno go nie było :-)
 

Załączniki

  • IMG_5518.jpg
    IMG_5518.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_5484.jpg
    IMG_5484.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_5312.jpg
    IMG_5312.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_5456.jpg
    IMG_5456.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_5505.jpg
    IMG_5505.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 26
Ło matko ale śliczności.
A tak w ogóle to mam pytanie do mam chłopców czym Wy karmicie te swoje pociechy, że takie dorodne są?
 
śliczne fotki maylah, synuś taki radosny.
A mi się płakać chce jak te zdjęcia oglądam, moja Jula wiecznie powaga, mam jej uśmiech uchwycony zaledwie na kilku zdjęciach na jakiś 1000 zrobionych:-(
a to jedno z ostatnich oczywiście bez uśmiechu
 

Załączniki

  • DSC03397.jpg
    DSC03397.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 26
Beatko , Jula się tu leciutko uśmiecha, a najważniejsze, ze oczka ma wesołe i śliczne.:-):-):-) Ja też się musze napocić,żeby uśmiech uchwycić:tak:

Aduś, a Kacperek jak ślicznie na tym bujaczku siedzi, i jak się zmienił, śliczniusi:-):-):-)
 
reklama
Ależ ładne te Wasze Słoneczka!!!:tak: Dziewczyny cudne, a chłopaki....MIODZIO! Ja dalej marzę o synku:tak::tak::tak:Takim przystojniaczku jak Wasi chłopcy.
A włoski Małgosi nadal przyprawiają mnie o zachwyt:tak:I śliczne oczka Julci też:tak:
A to moja perełka na koniku i z książeczką (uwielbia przewracać strony:-D):
P1080241.jpg
P1080292.jpg

...i słuchać jak tatus opowiada o tym, co jest na obrazku:tak::
P1080294.jpg

...i rozmyślać nad tym, że...dziwny jest ten swiat:
P1080297.jpg
 
Do góry