reklama

Foty z Naszych Ślubów

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez Delfin_ONA, 1 Wrzesień 2010.

1. Delfin_ONA

Delfin_ONA Fanka BB :)

Kochane Lutowe Mamy pare osób prosiło mnie abym pochwaliła się zdjęciami z mojego wielkiego dnia .Z racji takiej że nie mamy jeszcze takiego wątku zakładam go abyśmy mogły zobaczyć jak każda z nas wyglądała w dniu ślubu (kościelnym lub cywilnym ).

Nasz ślub odbył się 14.08.2010r. byłam wtedy 12-13 tc. Suknia była szyta od 6 miesięcy i pod koniec z racji moich 2 kg na plusie trzeba było lekko poszerzyć ją;-)
    Nasze starania o maleństwo planowane było od razu po ślubie jednak po odstawieniu tabletek w pierwszym miesiącu dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami:-) dobrze że fason mojej sukni był zakrywający biodra bo nikt nie zauważył z znajomych :-D

teraz czekam na Wasze foty :-D

2. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

3. reklama
  4. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

5. margoz

margoz Fanka BB :)

dziewczyny, super zdjęcia :)))
    gratulacje dla was :)

6. crazy mama

crazy mama Fanka BB :)

Sliczne zdjecia dziewczynki no i przystojni mezowie ;) Z takich malzenstw to dzieciaczki beda jak cukiereczki.
    Ja niestety sie nie pochwale zdjeciami bo z potajemnego cywilnego nie mam zdjec a do kosciola moj malzonek sie nie wybiera.Takze zostalo mi tylko popatrzec i zapomniec o pieknej bialej sukni.....

7. figa777

figa777 Mateuszek i Kubuś

Cudne zdjęcia dziewuszki-pamiątka na całe życie:-):happy2:

8. Delfin_ONA

Delfin_ONA Fanka BB :)

crezy mama najważniejsze są wspomnienia i to jak wygląda życie po ślubie ;-) ja osobiście nie chciałam wesela ale ze względu na szacunek dla rodziców i dziatków zdrobiliśmy wesele. Ale wyrzeczenia i stres które mieliśmy przed weselem -masakra. Ja jestem bardzo zadowolona z tego dnia ale cała akcja przygotowań to już nie była tak wesoła. Dlatego ciesze się że ślub kościelny jest raz w życiu ;-P

9. ewelinka1

ewelinka1 Fanka BB :)

slicznie dziewczynki

10. reklama
  11. crazy mama

crazy mama Fanka BB :)

Mi wesele wcale nie potrzebne.Rodzice sa daleko ode mnie i tak by nie przylecieli :(
    Moj dowciapny m.smieje sie tylko ze jak wezmie koscielny to potem tylko problem z rozwodem i na co mu to...Na temat rozwodu to tez go nie chce bo sie smieje ze go na nianke nie stac a jak najdzie inna to moze byc jeszcze gorsza niz ta ktora ma teraz i co wtedy???
    Facet chyba nigdy nie zrozumie baby.My naprawde jestesmy z 2 roznych planet...

12. Asia0309

Asia0309 Zaangażowana w BB

Ja wam dziewczynki jutro sie pochwale zdjeciami co prawda tylko z cywilnego ale za 9 miesiecy nadrobie i to bo koscielny tez bedzie hehe

Poleć forum