reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foty z Naszych Ślubów

crazy mama twój chłop jest bardzo praktyczny ;-)

asia0309 ja byłam dwa dni przed naszym ślubem na ślubie cywilnym u brata mojego chłopa i wcale nie uważam żeby był gorszy .Super atmosfera . Zaprosili na ślub tylko światków z osobami towarzyszącymi ;-) czyli już na całego szaleństwo. Oboje mieszkają w Szkocji i chcieli tylko cywilny . Ubraliśmy im nasz samochód jak umieliśmy aby czuli się wyjątkowo w ten dzień . Nie było nawet rodziców bo nie chcieli . A było super ;-) W dodatku mój szwagier zostanie ojcem w styczniu 2010r. ;-) Są bardzo szczęśliwi
 
reklama
Delfin ONA ja w sumie slub cywilny musialam zrobic dla formalnosci a koscielny mialam juz zaplanowany przed ciaza heheh i potem sie okazalo ze jestem w ciazy ale jakos sie nieprzejmuje ze nie jest wspolnie zrobione ale slub cywilny niczym gorszym nie jest heh
 
CIMG9974.jpgCIMG9973.jpgCIMG9952.jpgCIMG9985.jpgA oto moj ślub cywilny :)CIMG9968.jpg
 
Delfin, Asia, Rutkosia, śliczne zdjęcia, pięknie wyglądałyście:-)
Ja mam ślub cywilny równo za 2 tygodnie. Mam dwie sukienki, krótka przed kolana i drugą długą. Jeszcze nie wiem, która ubiorę. Ślub już był wcześniej planowany i przed ślubem zaczęliśmy staranka, które się powiodły;-)
 
jezynka u mnie bylo tez zaplanowalismy slub koscielny brys okazalo sie ze jestem w ciazy wiec zrobilismy szybciej cywilny a koscielny wedlug planu na przyszly rok
 
a to nasz ślub cywilny
 

Załączniki

  • obraz2 063-1 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    obraz2 063-1 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 231
  • obraz2 194-2 [800x600].jpg
    obraz2 194-2 [800x600].jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 216
  • obraz2 084-1 [800x600].jpg
    obraz2 084-1 [800x600].jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 227
reklama
Do góry