reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Bardzo, bardzo Wam dziękuję:)
Na 100 blogów nasz jest juz na 15 miejscu. Zwiększyła się ilość wejść na bloga.
Mam ogromną nadzieję, że dzięki temu nasz krasnal zyska nowych Przyjaciół:)
 
reklama
Kochani, ponownie prosze o głosy na bloga naszego kochanego Frania.

Głosowanie trwa do 7 lutego, do godz 12.
Żeby zagłosować na blog Frania trzeba wysłać sms na nr 7122 o treści A00207.
Z 1 telefonu można wysłac tylko 1 sms.
Cały dochód z smsów będzie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych.
Dziękuję Wam z całego serca:)
 
Aga, które miejsce teraz? a może moderatorzy wrzuciliby Wasz numer do głosowania na główną stronę bb???
 
Kasiu, ja aż takich wtyk u moderatorów nie mam;-)

Z ogromną radością donoszę, że dzisiaj wskoczyliśmy na 10 miejsce!!!
Moc jest z nami:)
Ale narazie "na grubość lakieru" - jeszcze 3 dni głosowania, mam nadzieję, że zostaniemy na 10. To nasz cel:)
Nie chodzi mi o żadne nagrody, lecz tylko i wyłącznie o to, zeby Franciu zyskał nowych przyjaciół, żeby 1% za 2011 sprawił, że będziemy mogli krasnalowi sfinansować wszystkie niezbędne terapie.
Mam nadzieję, że konkurs jest dobra drogą ku temu..

Tu można śledzić wyniki konkursu:
BlogRoku 2011

Bardzo, bardzo dziękuje wszystkim za smsy:)
 
Ja z kolejna prośba o pomoc przez internet.

Pomóżcie nam rozpowszechnić informację o sprzedaży naszego domu. Bardzo nam w ten sposób pomożecie.Francik nie ma całego czasu tego świata. Każdy miesiąc jest dla niego ogromnie ważny. Im szybciej uda nam się sprzedać dom, tym szybciej będziemy mogli zapewnić krasnalkowi właściwą pomoc.
Utworzyłam stronę na blogspocie, gdzie są zawarte podstawowe informacje o naszym domu.

sprzedam dom

Wierzymy, że się uda.

 
Do góry