reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

reklama
Wiesz Maziu, były całe miesiące, gdy mały stał w miejscu. Zaliczałam dół za dołem.. Do tego te wszystkie pobyty w szpitalach itd. Ale teraz, gdy kurczak ruszył z miejsca wiem, że trzeba mu pomóc. i mam nadzieję, że za rok napiszę dużymi literami tu wszystkim 'dziękuję':) Że do końca 6 r.ż. będziemy sobie już na spokojne jeździć jedynie na 1 turnus w roku i tyle:)
Zaraz wyślę Ci mój adres:)
 
hej hej:-)

jestem i czuwam:-) Franiu wielkie gratki!! nóżka w buziaczku to już coś!!
sorki zę tak mało pisze ale otatnio nie mam czasu na nic:( poprawie się:-)

poproszę o adres na prva:-) coś wyśle napewno:-)

buziolki:-)
 
Witajcie, dziś wysyłam kilka drobiazgów abyście mogli wystawić na aukcję. porozmawiam jeszcze ze znajomymi może coś więcej się uzbiera. ja bym jeszcze prosiła o numer konta na pw.
 
Polusiu, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Podaje tutaj ponownie nr subkonta Frania w Fundacji:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Kossowski Franciszek
 
Witaj FranowaMamo:tak: Dzielna mamo powinnam dodać. Ja też jestem mamą Frania. Mój synek urodził się na szczęście zdrowy, ale o tym zadecydowały minuty, bo kilka minut później i mogłoby się wszystko potoczyć tragicznie, dlatego wierze, że wszystkie Franki to dzielne i silne dzieciaczki. Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojego synka. Jestem kiepska w szukaniu fantów na aukcję, ale pozwolę sobie przesłać Wam drobną kwotę i jeśli będę miała taką możliwość postaram się też pomagać w przyszłości i oczywiście pamiętać o Franku przy rozliczaniu PITu.
Pozdrawiam Was serdecznie:tak:
 
reklama
Ja w to wierzę, że Franki to dzielne chłopaki:-) Wiele osób mnie tak zresztą już często pocieszało:-)
Z góry dziękuję Ci za pomoc:tak:
 
Do góry