reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 31 tc, 1010 kg Możesz pomóc

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2008
Postów
6 716
Ostatnia edycja:
reklama
Ooo, ależ niespodzianka!
Bardzo dziękuję.

Ponieważ wątek Frania rozrósł się już dość mocno, to tak w skrócie napiszę, że chwytamy się wszystkich sposobów, by zebrać pieniądze na Synagis - immunoglobulinę, którą Franula powinien dostać jeszcze w tym roku, żeby jego płuca w pełni się zregenerowały. Dawka zależy od wagi dziecka - 15 mg/kg. Producent oferuje dwie dawki: 100 i 50 mg. Teraz Franek waży 7.450 musimy więc kupować w sumie 150 mg, co daje koszt ok 7700 zł. Potrzeba 5 dawek.. To nie są jedyne wydatki związane z leczeniem Frania, stąd nasz apel o pomoc smykowi.. Za każda złotówkę wpłacona na konto fundacji będziemy bardzo wdzięczni.
 
Aga ten watek to tylko poczatek spróbuje rozdmuchac sprawe;-)Pierwszy krok za mna juz napisałam do administracji, mam nadzieje ze tez pomoga
 
TAK NA MARGINESIE.....................ludzie z zagranicy nie mają jak przelać pieniędzy bo nie ma podanego numeru konta do przelewów miedzynarodowych-potrzebny jest SWIFT i IBAN i nazwa banku na który przelewamy pieniądze, w przelewie mozna napisac motyw: ze to dla Franusia.

Działajcie dziewcyzny żeby to zmienić bo my chcąc pomóc nie mamy jak pomóc!
 
Ostatnia edycja:
Można, kochana:) Ta informacja jest trochę schowana na stronach Fundacji, ale udało mi się ją odnaleźć:
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Wpłaty zagraniczne

[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]kod SWIFT (BIC): PKOPPLPW

86 1240 1037 1787 0010 1740 2700
(darowizny w dolarach amerykańskich USD)

31 1240 1037 1978 0010 1651 3186
(darowizny w euro)

Wampirko, tu jest wątek główny: https://www.babyboom.pl/forum/mozes...mu-byc-zdrowym-41825/index10.html#post6040342


Chciałabym bardzo podziękować Marcie Marciaag, która przekazała na aukcje dla Franie dużo rzeczy, m.in. swoją...suknię ślubną.
Może akurat na BB jest mamusia planująca ślub...:)

[/FONT]
 
Aguś a w funtach?
Ja nie nażekam bo mam konto na allegro i brat mi udostępnia swój bank, ale nie znam jego hasła, więc cegiełki tylko przy nim mogę kupować, więc łatwiej by było z banku w funtach.
 
reklama
Miranda, jutro zadzwonie do Fundacji i spytam, ale skoro nie podają, to pewnie nie mają.

Wampirko, to ja dziekuję:)
 
reklama
Do góry