reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzik

Mi tak kudły lecą, że ostatnio zatkały odpływ w wannie i woda po kąpieli nie chciała schodzic :( A któregoś dnia tak z głupia poszłam do mojej mamy i ona ścięła mi włosy, i nawet jest ok :) Wreszcie polubiłam długie, ale dopiero jak się na grzywkę zdecydowałam, bo mam szerokie czoło i go bardzo nie lubię.
 
reklama
Mnie też strasznie lecą włosy. Po Sarze też tak było i minęło, więc teraz też powinno minąć ;) Też chciałabym coś z tymi moimi kłaczkami zrobić, bo mnie denerwują. Nie chciałabym za krótkich, bo nie mam zamiaru codziennie ich układać. Już kiedyś mialam krótkie włosy i podobno było dobrze.
 
Gosiczka pisze:
Mi tak kudły lecą, że ostatnio zatkały odpływ w wannie i woda po kąpieli nie chciała schodzic :(
hihi, ja właśnie wyszłam spod prysznica i miałam to napisać ;D
a ja mam to gdzieś, niech sobie lecą. jak będzie źle, to jeża już przerabiałam dwa razy w życiu. na razie się nie daję :p
 
Mi też strasznie włosy lecą tak dopiero od dwóch tygodni./ Jakaś opóźniona jestem po tym porodzie. Tez mam coś do prostwoania włosów Welli...chyba ;D
 
Ja od kilku lat nie modeluję włosów wcale ani nie prostuję. Umyję, rozczeszę, pokręcę głową i jak mi się chce to wysuszę suszarką, ale to rzadko. I tyle.
 
jeszce raz wkleje dla porównania

moje włosy bez prostowania
im0009818cy.jpg


moje włosy prostowane
im0000834pv.jpg
 
izis zabijasz mnie swoimi zdjęciami. pięknie wyglądasz!
włosy rzeczywiście wyprostowane masz super, ale myślę, że jakbyś walczyła o to, żeby uzyskać ładny skręt, np na te pianki do loków, to też by było super
 
reklama
pewnie, że pięknie, a jak niby? ;) :laugh:
nie no, nikt Cie nie zmusza do skrętów, tak po prostu rozpatruje możliwości ::)
gabi a może zrób sobie trwałą? na dłuższych włosach to fajnie wyjdzie a potem najwyżej zetniesz. a skoro i tak chcesz ściąć to nic takiego sie nie stanie, jak myślisz?
ja właśnie zapuszczam na razie a jak mi się znudzi to zrobię sobie trwałą i dopiero później zetnę, lubię takie drastyczne przemiany ;D ;D ;D
 
Do góry