reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FRYZJER dla dzieciaków w Krk pilnie potrzebny!! :)

karsa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2012
Postów
20
Miasto
Kraków
Witam mamuśki!!

ja z prośbą.. mój synek (niecałe 2 latka) nie przepada (delikatnie mówiąc) za obcinaniem włosków ;) nasze dwie wizyty u fryzjera kończyły się płaczem, awanturą.. a że ja nie mam zdolności takowych, to chciałabym go zabrać w fajne miejsce typowo dla dzieci :) alboo z osobą mającą dobre podejście do takich bojących się nożyczek szkrabów :) czy któraś z Was może coś polecić w Krakowie i okolicy? wiem, że był taki salonik Rachu-Ciachu na Ruczaju, ale chyba go zlikwidowali.. ktoś coś:)?

będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek sugestie :)

karsa
 
reklama
Od razu zastrzegam, że osobiście dziecka tam nie strzygłam, ale we Fryzotece ( na placu Wolnica) mają specjalny fotelik do strzyżenia dzieci, w kształcie autka. Mojemu synkowi bardzo się podobał! Podejście chyba też mają, bo kilka razy byłam tam świadkiem "obróbki" małych dzieci i wszystko przebiegało spokojnie.
 
M Studio na Kurdwanowie - Pani Bożenka. Mają zabawki dla dzieci, a Pani Bożenka sama jest mamą troche większego brzdąca.
 
Polecam Panią Basię w Salonie Eric Stipa w M-1. Ma super podejście do dzieci (sama ma dwójkę) i jest zawsze uśmiechnięta. Nie straszy dzieci, nie krzywi się jak dziecko płacze, czy marudzi - widziałam ja nie raz w akcji. I chyba tym ciepłym podejściem zyskuje sympatię dzieci :) Mają tam specjalny fotelik dla dzieci, taki mniejszy i wyższy, ale nie w kształcie autka, tylko taki czarny. Po strzyżeniu dziecko dostaje lizaka i to jest chyba największa frajda :) Moja córka zawsze czeka na koniec strzyżenia, bo normalnie nie dajemy jej lizaków a tu niedość że go dostaje, to jeszcze może sobie wybrać smak (dzieci dostają Chupa Chupsa).
 
Zajrzyjcie do Kaczmarzyka. Ma dobre podejście do klientów, również do dzieci. Nie stawia na ilość, lecz na jakość swoich usług. Dziecko na pewno nie będzie się bało.
 
My chodzimy całą rodzinką do Hair Design na Karmelickiej i jest to naprawdę bardzo dobry salon fryzjerski w Krakowie - zadowoleni jesteśmy my, dorośli, ale dzieciaki też. Miła atmosfera i cała trójka fryzjerów ma świetne podejście do dzieci.
 
reklama
Do góry