reklama

Fryzjer u Ciebie!!!!

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez Takhisis, 6 Marzec 2011.

1. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Witam,

Dziewczyny...czy któraś z Was zna fryzjerkę, która może przyjechać do domu klienta. Chodzi mi o obcięcie włosków mojemu ponad rocznemu synkowi, który niestety jest dość nieśmiałym dzieckiem i boi się obcych ludzi. We własnym mieszkaniu jest znośnie...ale w obcym miejscu...lepiej nie mówić. Opcja u fryzjera nie wchodzi w grę, bo będzie wielka histeria. Już próbowaliśmy.
    Może jakaś znajoma, może któraś z Was zajmuje się fryzjerstwem?

Pozdrawiam

2. Edzia26

Edzia26 Fanka BB :)

Ja się zajmuje:)Ale tytułu fryzjera nie mam jeszcze:)Najlepiej podczas kąpieli obcinac włoski:)

3. reklama
  4. Edzia26

Dziewczyny, jeśli nie macie czasu chodzić do fryzjera on może przyjść do Was:-D Uczę się w szkole fryzjerskiej i zajmuje się farbowaniem,czesaniem, rozjaśnianiem, pasemka, baleyage , strzyżenie (ale ze świadomością że może mi coś nie wyjść):-pNie szaleje z nożyczkami:)Jeśli któraś z Was ma ochotę skorzystać z moich usług za połowę ceny niż w salonie to zapraszam!

Cennik:

Farbowanie : 20zł-40zł

Pasemka :40 -70zł

Baleyage : 50 -80

Rozjaśnianie :50zł

Czesanie :
    Upięcie : 30-40zł
    Kok :40-60zł

Ceny zależą od dłygości włosów.Wiadomo że jak długie to dużo roboty.Farby samemu trzeba kupić (kolor) rozjaśniacz mam swój:)

5. Felidae

Felidae Mama_Misia

któraś z dziewczyn kiedyś pytała o dzieci :-) bo maluszek sie stresował wejściem do salonu :-) ale już nie pamiętam która :/, a jak kiedyś odwiedzałam ciotkę w szpitalu to tam chodził pan fryzjer i proponował zmiany fryzur, teraz to pewnie nie pozwalają :-( a to czasami taka świetna terapia :-)

6. elafe

elafe Początkująca w BB

Super pomysł, Edzia, a kiedy kończysz ten kurs? Może skorzystam nawet dla siebie, bo synek to nie ma jeszcze za bujnej fryzury. Ale na moich włosach mozna juz troche poszaleć. pozdrawiam.

7. Felidae

Felidae Mama_Misia

Edzia, to pytanie do Eksperta :-D czym wzmocnić włosy ? co polecasz :cool2:

8. Edzia26

Zalerzy jakie są to włosy...suche, łamliwe, matowe, bez połysku?Co im dolega....czy ogólnie chodzi o poprawę kondycji?Na suche i zniszcone włosy polecam Siemie Lniane.Otrzymane "Gluty" bardzo dobrze robią za odżywkę do włosów.Na wypadające włosy też polecam to samo.Można je spożywać i jest smaczne...mi smakuje:)))

9. Felidae

Felidae Mama_Misia

no na razie kupiłam B kompleks... okropnie mi włosy wypadają...a już było lepiej.

10. reklama
  11. Edzia26

Len naprawde jest zbawienny przy wypadaniu włosów!!!!!

12. Maite

Maite Zaciekawiona BB

a co na mocno przetluszczajace sie wlosy? juz mam dosc, zaden szampon nie pomaga, ani napary z pokrzywy itp.. moze jest jakis drozszy kosmetyk, jestem w stanie zainwestowac, bo mam juz dosc ;(

Poleć forum