reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzjerka

AsiaSzw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2010
Postów
3 693
Miasto
Gdańsk
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem fryzjerką i z wieloletniego doświadczenia wiem, że młode mamy mają mało czasu dla siebie i zdaża się, że decydują się na zrobienie sobie koloru we własnym zakresie nie koniecznie używając przy tym profesjonalnych farb, które niestety nie są dostępne dla każdego. Dlatego więc postanowiłlam zaoferować profesjonalną usługe w domu. Dzidziuś w niczym nie przeszkadza wystarczy zarezerwować sobie wiecej czasu w razie drobnych awarii. Sama mam dziecko więc wiem jak wygląda próba pogodzenia opieki nad dzieckiem i domem nie wspomnę o znalezieniu chwili dla siebie... zapraszam
asiabear@tlen.pl
 
reklama
Do góry