reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzura 250km od domu :))

A

Alusia8989

Gość
Witam ;-).
Nie wiem czy w dobrym dziele umieszczam pytania ale ewentualnie może mnie pokierujecie a więc :
W październiku jadę na wesele 250km od miejsca zamieszkania no i teraz jest problem z fryzurą. Nie mam możliwości iść tam do fryzjera i teraz się zastanawiam czy iść u siebie w mieście z samego rana do fryzjera ? (wesele tam jest na 16 więc wyjeżdżamy koło 9/10 ;-)) czy może macie jakieś pomysły na fryzurę którą zrobię sobie sama na miejscu (będę miała jakieś 30/40 minut na to).
Włosy mam za łopatki proste bez żadnego cieniowania plus "grzywka" która sięga za brodę już teraz.
Czy ktoś mi pomoże?
 
reklama
Hmm, zapytaj swojej fryzjerki (tylko weź poprawkę na to, że może próbować cię niecnie przekonać do tego, ze wszystko się uda :)). Są jednak takie fryzury, które rzeczywiście mogą się trzymać długo, więc nawet gdybyś poszła rano, to do 16 nadal wyglądałabyś wspaniale. Trzeba tylko ja odpowiednio dobrać.
 
Wydaje mi się, że bez problemu po konsultacji z fryzjerem uda Wam się coś wymyśleć...najwyżej w samochodzie trochę się przemęczysz trzymając sztywno głowę :) będzie dobrze :)
 
Postawilabym na jakis prosty kok typu "bun", ktory mozna sobie zrobic samemu. Sa teraz specjalne gumki, ktore znacznie ulatwiaja jego wykonanie. Jezeli udasz sie do sklepu z akcesoriami, ekspedientka Ci na pewno doradzi :)
 
reklama
mnie rowniez to czeka w kwietniu i właśnie się zastanawiam co zrobić.. tu w Krakowie mam swoją zaufaną fryzjerę z PureDiamond, ale w Kołobrzegu nie znam nikogo ! Raz już byłam tak w ciemno i skończyło się tym że umyłam włosy i straciłam 80 zł :baffled::baffled:
A może zrobić rano lub wybrąć jakąś fajną łatwą fryzurkę i zrobić samej? :) :tak:
 
Do góry