reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzura dla rocznego chłopca

Anonimowa19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2 512
Cześć, mój synek ma już dość długie włosy i każdy w inną stronę, chciałabym iść z nim do fryzjera jednak nie chce się zdawać na widzimisię fryzjerki, może macie jakieś sprawdzone fryzury dla malego blondynka? Myślałam o czymś takim [emoji5] Za komentarze w stylu "po co?" "nie obcinaj" serdecznie podziękuję ;)
Screenshot_20180708-081501.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180708-081501.jpg
    Screenshot_20180708-081501.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 13 248
reklama
U nas był duży problem z fryzjerem przy córce, syn szwagierki za to chętnie siedział na fotelu, więc ja bym na Twoim miejscu nie nastawiala się na wymyślną fryzurę bo może się okazać że fryzjerce uda się podciac tylko boki ;) no i tak jak mamaona pisze, taka fryzura wygląda dobrze tylko no jest ułożona, a raczej ciężko dziecku na codzień układać włosy, więc może jak na zdjęciu ale trochę krótszy ten Irokez. Potem jak włosy na górze zaczeszesz na bok tylko grzebieniem to też będzie dobrze wyglądać :)
 
U nas był duży problem z fryzjerem przy córce, syn szwagierki za to chętnie siedział na fotelu, więc ja bym na Twoim miejscu nie nastawiala się na wymyślną fryzurę bo może się okazać że fryzjerce uda się podciac tylko boki ;) no i tak jak mamaona pisze, taka fryzura wygląda dobrze tylko no jest ułożona, a raczej ciężko dziecku na codzień układać włosy, więc może jak na zdjęciu ale trochę krótszy ten Irokez. Potem jak włosy na górze zaczeszesz na bok tylko grzebieniem to też będzie dobrze wyglądać :)
Był już u fryzjera i się nie bał, także tu nie ma problemu.
 
Do góry