reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzura - pomóżcie

olaaa7

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2017
Postów
11 072
Drogie dziewczyny proszę pomóżcie mi się w końcu na coś zdecydować :) otóż od dłuższego czasu chodzę z myślą żeby zrobić sobie grzywkę, tylko nie umiem się zdecydować. Czy możecie mi doradzić jaką grzywkę i czy w ogóle zrobić? :)
 

Załączniki

  • 21078354_1925607014384155_3933108498824799951_n.jpg
    21078354_1925607014384155_3933108498824799951_n.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Grzywki są fajne dla dziewczyn z wysokim czołem a ty raczej masz niskie może zrób sobie taka dłuższą na wysokość policzka mniej więcej
 
Dla mnie to mit że grzywki są tylko dla osób z wysokim czołem. Masz szczupłą twarz, uwazam ze w grzywce i tych długich włosach będziesz wyglądać bardzo dobrze. Zresztą jak myślisz o tym od dłuższego czasu to trzeba to zrobić, nie ścinasz całych włosów wiec jak dla mnie warto zaryzykować :) pochwal się metamorfozą po ścięciu ;)
 
Zrobiłam sobie jeszcze małą symulację, niestety jedyne nadające się zdjęcie miałam w kapeluszu więc go widać :) Co myślicie?
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    347,9 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Grzywka ma to do siebie ze szybko odrasta wiec możesz zaryzykowac i zobaczyc jak sie u ciebie sprawdzi a zawsze jak cie będzie denerwowac to mozesz ją spiąc do góry i tez fajna fryzurka sie robi :)
 
Do góry