reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Funny i takie tam...

Dlaczego kobiety trzymaja kciuki za Portugalie a nie Naszych...

ach ci portugalczycy ...............
Moim zdaniem nie ma nic bardziej sexy niz facet w gajerku. (No moze z paroma wyjatkami ;-):laugh2::laugh2:)

fiolka widziałam to wcześniej, jest oko czym pocieszyć............... ach ............

Calkowicie sie z tym zgadzam :tak::tak::tak:

Moje motto ....dotyczące zerkania na obcych mężczyzn ..kiedy jest się mężatką ....

"To ,że ktoś jest na diecie ....nie znaczy ,że nie może spojrzeć w menu ....":-D:-D



:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
nie widziałam ze mozna az tak.................a tym srebrnym autkiem to nie mam pojecia gdzie ona sie chciała zmieścić................... i ta w żółtym tez niezła ...................ubaw po pachy..........................masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wrzuta.pl - Kobiety za kółkiem
 
bez jaj!

ja uważam że kobietki dobrze jeżdżą!

ale ostatnio na stacji tesco normalnie myślałam,że padnę:szok:,laska podjechała z drugiej strony dystrybutora i cągnęła "kabel" przez całe auto,nic tylko film nakręcić,oczywiście blondynka,pewnie farbowana:-D,mieliśmy z m taki ubaw:laugh2:a myślałam,że to tylko na tych zmontowanych filmach pokazują!
 
No dziewczyny ja jestem kobietą ale jeśli chodzi o kobiety za kółkiem - to nie wiem jak i gdzie one uczą się jeździć - co niektóre - ale może jedna mi się zatrzymała kiedy z dziećmi przechodziłam przez ulicę na pasach, ale nie pamiętam na pewno - jak tylko widzę kobietę za kierownicą zatrzymuję chłopców i czekam - na prawdę nie zdarzyło mi się chyba żeby jakaś kobieta widząc, że czekam na przejściu (z wózkiem i dwójką dzieci - trudno nas nie zauważyć) zatrzymała się - wręcz dodają gazu!!! Po prostu brak jakiejkolwiek wyobraźni - co gorsze bo przecież one też mają dzieci i wiedzą jakie sa nieobliczalne - to jeszcze dodają gazu - normalnie ręce mi opadają i jedyne co mogę powiedzieć to: baba za kółkiem.
 
Ekstasia, mój mąż twierdzi, że one po prostu nie potrafią hamować;-)

Na poprawę nastroju w pochmurny dzień:


Kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich
> mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto
> wnieść coś
> nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę
> seksapilu i
> założyć pończochy, skórzane biustonosze, superwysokie szpilki oraz maski
> również
> ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się
> wrażeniami:
> Panna relacjonuje: U mnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w
> tym super stroju, bez słowa rzucił się na mnie .
> Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z
> pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach,
> seksownych
> butach i masce powiedział, że jestem miłością jego życia! Potem
> kochaliśmy się przez kilka godzin.
> Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy
> mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną,
> skórzaną bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na
> twarzy. Kiedy
> mnie zobaczył powiedział "co na obiad, Batmanie?"
 
Przychodzi matka pijaka do biura pracy i prosi panią siedząca za biuriem o prace dla syna.Ta pyta:- a na czym syn się zna i jakie ma wykształcenie?_ no podstawowe umie troche murowac..- no to jest praca dla murarza za 4000zl.- Co aż 4000tys?Przecież on będzie tylko pił i pił za takie pieniądze.Kobieta dalej wertuje oferty i mówi:-No to w takim razie jest dla pomocnika murarza za 3000zł.Matka pomyślala zrobiła smutną mine i mówi:- no a nie macie nic tańszego bo on za 3000 zapije się na śmierc.Może znajdzie pani coś za 500-600Zł?Na to pani w biurze pracy:- O żeby tyle zarabiac to musiałby stuidia skończyc
 
reklama
reklama
Do góry