reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gadu gadu a jesc trzeba... czyli nasze przepisy :-)

Kamea ;-) poki nie masz nadwagi, ktora moze zaszkodzic Twojemu zdrowiu to magnez mozesz wcinac ;-)
grunt to dobre samopoczucie ;-):tak:
 
reklama
Ostatnio wzielo mnie coś na soczewicę. Zrobilam zupę, jesli ktoras nie jadla do polecam! masa zelaza i bardzo zdrowa.

30dag soczewicy, ja mialam zieloną na 3litry wody, gotować z zielem angielskim i lisciem laurowym, mozna dodac kostkę rosolową jak ktos chcę. To sie gotuje, co jakis czas sprawdzajac czy jest miękka.
2 nieduze cebule pokroic i podsmażyć, 2duze marchewki zetrzec na tarce z duzymi oczkami,dodac do cebuli, podsmazac dalej.
jak juz soczewica bedzie miękka, dodajemy cebulę z marchwią, doprawiamy majerankiem, solą i pieprzem. To ma sobie pykać na malym ogniu przez jakieś 15min zeby doszla do siebie.
Ja ją zmiksowalam na papkę.
mniam :)
 
Do góry