reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

Ala ostatnio zaczęła mówić. I w związku z powyższym potrzebne są mi zatyczki i słownik wyrazów obcych. A więc co można usłyszeć od Ali:
mama ty to glupi bobek
mam duzia dupcie
ziółtą kupę, ale kasana, leti lolot z duzia dulawa dupa ( Ola woła - panie pilocie dziura w samolocie czasem w dupie ). Tak odzywa się moja młodsza istota inspirowana słownictwem Oli i jej koleżanek z placu zabaw.
 
reklama
Fredka padlam :-D

U nas ostatnop glupi wiek taki ze ciesza sie jak do sera Noemi z kuzynka jak zobacza kogos pol nagiego,albo maluja penisy,siki i kupy...Mnie szal ogarnia,a one sie ciesza az czkawki nie raz dostaja...
 
Wczoraj wchodzimy do domu...mloda jako ostatnia i stwierdza z obrazona mina "nie zamkne drzwi!" Wiec mowie zamykaj bez dyskusji,wchodzilas ostatnia...Na to Ptycha z okrzykiem i fochem "nieee zamkneee,nie jestem twoja sluzonka!!!!!!!!:szok::-D Zamiast sluzaca to sluzonka... dostala kare na loda to zaraz sie opamietala ;-)
 
:-D Duska grzeczna, ulozona i nadwyraz dojrzala jak na swoj wiek, ale za to Gracek...nadrabia - lonuzuje, bije i zdarzylo sie nawet brzydkie slowko:szok::szok::-Dkuwa:szok: i wszystko jest na nie, a jak nie reaguje to podchodzi i pyta, "mamu us okej?" i caluje przy tym tak zalotnie mrugajac tymi niebieskimi oczetami jak niewiniatko
 
reklama
U nas ostatnio tez bylo brzydkie slowo :-D syn mojego brata(lat3) ciagle plakal,wszystko chcial i mloda to wkurzalo ze tak buczy...Wszyscy byli na balkonie tylko ona z nim w pokoju...ja kawe akurat nioslam i slysze juz na maxa zdenerwowana mloda"kurrrrrwa mac,przestan wreszcie ryyyyyczec!!!!!!!!!:szok::-D:-D
 
Do góry