reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galaretowata wydzielina z pochwy w 28 t.c.

Dołączył(a)
8 Lipiec 2015
Postów
3
Witam,

jestem w 28 t.c. i dziś dostrzegłam białą, galaretowatą, ciągnącą się wydzielinę na wkładce. Czy taki objaw jest normalny? Czytałam, że to może być czop, ale 28 t.c. to trochę za wcześnie... zaczęłam się niepokoić :( Będę wdzięczna za pomoc...
 
reklama
Nie martw się :) jest to normalne . Dużo kobiet ma taką wydzielinę w ciąży, może jej być naprawdę sporo. Czasem wręcz potrzebowałam użyć wkładki/ podpaski bo bałam się że przesiąknie mi na wylot. Na bank wiele mam na BB też tak miało ;)
 
Najprościej wpisać w grafikę google "czop śluzowy" i przejrzeć zdjęcia - sama tak robiłam, nie będąc pewną, czy to to, czy nie to ;-)
 
Do góry