reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - bezpieczeństwo

reklama
Asiu, stwórz listę osób, które teraz się udzielają (teraz, oznacza oczywiście również Nianię na przykład ;)). Jeśli pojawią się dziewczyny, które były tu rok temu na przykład i wyrażą taką wolę, to wtedy się je dopisze, nie ma problemu.

Weżmiesz to na siebie? Zrobiłabym to, ale jestem w pracy i naprawdę nie mam kiedy :(

PS. Martusia myślę, nie ma problemu z Twoimi przyjaciółkami ;)
 
Joasiu masz tu nicki, które pamiętam "na teraz"  :p Pewnie kogoś pominęłam, ale to już coś. Tą "partię" możesz już przekazać adminowi.


hanti, Joaska, gazelaczek, brunetka, kaśka k, kolorowa_kredka, elfiko, kate332, AniaSzwarc, NiaNia, alka2, Lilka, Ysia, mania, Martuśka, Iwon, e_mama, Niuńka, ania.g, Sylwia79, Asiołek, Melll, elunia, Agnieszka R, tusia26
 
Iwonka oczywiscie zalatwie to :)

i wydaje mi sie, ze zrobie dokument w wordzie i przesle go do administratora.................na razie jeszcze nie dostalam odpowiedzi od anislu........
 
hanti,
Joaska,
gazelaczek,
brunetka,
kaśka k,
kolorowa_kredka,
elfiko,
kate332,
AniaSzwarc,
NiaNia,
alka2,
Lilka,
Ysia,
mania,
Martuska,
Iwon,
e_mama,
Niuńka,
ania.g,
Sylwia79,
Asiołek,
Melll,
elunia,
Agnieszka R,
tusia26
Klaudia,
frida27
Karin,
eliall,
kurka
Agatonik
-ANITA-
graszka-po
Wiki_28
moooma
damayanti
mamaoli
Margarita
Melanie
gaga




wysylam taka, wrazie co to dopiszcie baby kogos o kim zapomnialam :)
 
Niuńka pisze:
Myślę, że jeszcze powinniśmy dodać:
Anita
Isis
Damayanti
Graszka-po
Wiki_28
moooma

niunka a czy to sa dokladne nicki...............bo jak bedzie sie wchoidzilo do galerii to serwis musi rozpoznac nick, lacznie z wszystkimi ozdobnikami i taki mi tam, pamietam ze chyba anita miala taka kreseczke, zaraz to sprawdze
 
Joaska pisze:
Niuńka pisze:
Myślę, że jeszcze powinniśmy dodać:
Anita
Isis
Damayanti
Graszka-po
Wiki_28
moooma

niunka a czy to sa dokladne nicki...............bo jak bedzie sie wchoidzilo do galerii to serwis musi rozpoznac nick, lacznie z wszystkimi ozdobnikami i taki mi tam, pamietam ze chyba anita miala taka kreseczke, zaraz to sprawdze

Wydaje mi się że wszystkie są dobrze... graszka-po ma być z małej litery
 
reklama
zmienilam.............

wazne jest czy na poczatku jes mala litera czy duza, no i te wszystkie sredniki i duperele :)

sprawdzilam i lista jest, w razie co to jeszcze piszcie!!!
 
Do góry