reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - bezpieczeństwo

Tak wiec mnie sie jeszcze Viola przypomniala ale dobrze nicka nie pamietam. Mysle, ze wiesz Asiu o ktora mi chodzi :) Ona tez wklejala zdjecia swojej coreczki i kto wie, moze juz nosi pod serduszkiem drugiego bobaska, bo to ona chciala szybko w ciaze zajsc ;)
 
reklama
Viola240 zresztą wszystkie nicki wpisane są w wątku KONTAKTY LIPCOWE


moja kuzynka tez prosi o dopisanie do listy,o ile to mozliwe,ma nick Ognik
 
Dziewczyny a ja?? :-[
Zupełnie nie kapuje o co chodzi z ty blokowaniem, bezpieczeństwem ::) Czy ktoś mi powie co sie dzieje, gdzie to wszystko nam znika?? :o ???
 
Ja tez juz nie kumam ::)za\wiele opuscilam chyb :p.Powedzcie jak to jest ten watek niby zablokowany i w nim link do zdjec,jak to dziala?Co nam to dalo?Czy ktos niepowolany tam nie wejdzie?Czy zostaly one tylko przesuniete?
 
reklama
Do góry