reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - bezpieczeństwo

ja tez sie w tymtroszke gubie ale jak na razie dzialam tak : na dole forum jest takie okienko pt : skocz do: i tak wyszukuje ===>lipcowe mamy 05
 
reklama
mania pisze:
ja tez sie w tymtroszke gubie ale jak na razie dzialam tak : na dole forum jest takie okienko pt : skocz do: i tak wyszukuje ===>lipcowe mamy 05

no wlasnie tak..............trzeba tam wejsc i tam jest nasza galeryjka, wejscie do Niej maja tylko osoby z listy, ktora zrobilam i wyslalam do anislu!!!
wrazie jakis dopisywanek bede do Niej slala wiadomosci...............teraz ania jest chora i na razie nie bede nic robic w sprawie dopisywania, takze trzeba poczekac!!!

mozna tez wejsc przez link ktory podala tusia, wtedy szybciej znalesc wlasnie te lipcowe mamy 05
 
ja tez nie widze żadnego zdjecia które zostało wysłane przez załącznik, widac tylko te ze stronek ze zdjęciami. Bez sensu to teraz trzeba przez imageshack i inne ładować .....
 
qrcze nawet nie moge edytowac swoich zdjec.....................................................................................

chyba mi sie odwidziala ta blokada.......................................................
 
Joaska pisze:
qrcze nawet nie moge edytowac swoich zdjec.....................................................................................

chyba mi sie odwidziala ta blokada.......................................................
dokładnie, rano mi sie cosik pomyliło i co? musiałam nowego posta tworzyc, bez sensu czemu nie można edytowac??
 
Joaska pisze:
teraz to mam mieszane uczucia..................nie chce nic mowic, ale winaczej to sobie wyobrazalam!!!!
trzeba będzie przywyknac i poprostu uważać na to co sie wkleja
Joasiu a Ty mykaj na głowny wątek a nie tutaj sie po kątach chowasz ;D ;D ;D
 
z tą edycją to faktycznie kiepsko, a co do położenia naszego wątku to myśle że sie przyzwyczaimy
 
reklama
Do góry