reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - bezpieczeństwo

wiecie wszystko fajnie z tą galerią ze jest zamknięta i tak dalej, ale dlaczego nie możemy edytować postów, mi nie zawsze wszystko wychodzi od razu OK i nie mam możliwości poprawienia
 
reklama
Asiu mnie nie chodzilo o to zeby ja usunac z listy tylko, zeby usunac u niej sama ta nazwe lipcowe mamy.
Chyba, ze to jakis program jest co rozpoznaje tylko lipcowe mamy i tylko takowe wpuszcza do galerii?? ::)
Ale tak to przeciez i Gaga i Melanie i inne dziewczyny "nie nasze" musialby miec napis lipcowe mamy,a tak, przeciez nie jest ::)
 
melanie i gaga mialy juz wczesniej wpisane ze sa mamai wrzesniowymi ( chyba) i dlatego nie widac.........

ja tez jestem dopisana do takiego watku "mamy siedzace w domu" ale pierwsza bylam dopisana tutaj dlatego mam :lipcowe mamy"

jezeli twoja kuzynka nie bedzie miala napisu lipcowe mamy, to nie bedzie na liscie ( tak mi sie wydaje)........napisze do anislu i zapytam :)
 
Dzieki wielkie, moze to sie da jakos zlkiwidowac, zeby jednoczesnie mogla galerie odwiedzac. Ona jest marcowa mam i moze im taki napis zaloza, jak beda np chcialy galerie swoja zamknac i wtedy to nie wiem, mozeudaloby sie zamienic napisy? No moze sie uda jednak zalatwic tak jak mysle.
dzieki, ze piszesz do Anilasu w sumie w moim imieniu :)
 
Martusia niestety, jest tak jak pisalam, albo Twoja kuzynka nie bedzie miala napisu i tym samym nie bedzie miala dostepu do galerii albo zaakceptuje napis.............tak mi napisala aniaslu
 
no kasiu chyba my dwie tu tylko....................a i nie wiem czy martusia nie pisała w tej sprawie też

no ja jestem za !
 
reklama
proponuje kolejne głosowanie: Kto za zamknięciem wszystkich wątków ze zdjęciami??

rozumiem ze Kredka i Kate za?? Ja oczywiście tez.
 
Do góry