reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków <3

20180727_193530.jpg

Jutro zaczynamy 23 tc:p
 

Załączniki

  • 20180727_193530.jpg
    20180727_193530.jpg
    293,8 KB · Wyświetleń: 948
reklama
Ja mam caly brzuch w rozstepach po poprzednich ciazach [emoji24] zbledly z czasem ale martwie sie zeby inne nie wyszly. I to wyszly dopiero w 8 miesiącu
 
Ja mam caly brzuch w rozstepach po poprzednich ciazach [emoji24] zbledly z czasem ale martwie sie zeby inne nie wyszly. I to wyszly dopiero w 8 miesiącu
U mnie przy Olku wyszły dosłownie na kilka dni przed cesarka I to tylko troszkę z lewej strony pępka. I dokładnie w tym samym miejscu pękam już teraz uhhhh.

O pośladkach I piersiach nie wspominam, mam tam tygryska jak talala :D
 
Spoko Twoje to nic, ja wczoraj pod jednym pośladkiem zauważyłam takie wstrętne czerwone.. Mam nadzieję ze jaj kupię maść na blizny to zejdzie bo jeżeli nie to chyba będę musiała je laserem usuwać.. masakra..

Ps. Piękny brzuszek :*
Ja wole pupy nie oglądać bo urosła o 3 rozmiary już xD mąż w niebie a ja czuję się jak szafa trzydrzwiowa [emoji20] [emoji23] na piersiach mam wciąż zapas skóry po wcześniejszej ciąży, brakowało wypełnienia xD
Także teraz skóra w końcu nie wisi :)
 
Ja wole pupy nie oglądać bo urosła o 3 rozmiary już xD mąż w niebie a ja czuję się jak szafa trzydrzwiowa [emoji20] [emoji23] na piersiach mam wciąż zapas skóry po wcześniejszej ciąży, brakowało wypełnienia xD
Także teraz skóra w końcu nie wisi :)
Hehehhe m to samo[emoji16] ale tez juz uroslam. Mowie do meza ze jak betoniarka wygladam [emoji23]
 
Ja wole pupy nie oglądać bo urosła o 3 rozmiary już xD mąż w niebie a ja czuję się jak szafa trzydrzwiowa [emoji20] [emoji23] na piersiach mam wciąż zapas skóry po wcześniejszej ciąży, brakowało wypełnienia xD
Także teraz skóra w końcu nie wisi :)
Moja właśnie wydaje mi się że nie urosła i bez ciąży była wielka haha :D więc skąd te rozstępy .. :D
 
Spoko Twoje to nic, ja wczoraj pod jednym pośladkiem zauważyłam takie wstrętne czerwone.. Mam nadzieję ze jaj kupię maść na blizny to zejdzie bo jeżeli nie to chyba będę musiała je laserem usuwać.. masakra..

Ps. Piękny brzuszek :*

Patka rozstepy raczej juz nigdy nie znikna, ja mam po poprzednich ciazach na piersiach, i po bokach tak jakby na biodrach w dol na noge schodza, wygladaja okropnie, raz wspomnialam mezowi ze chyba na laser pojde a on powiedzial ze chyba zwariowalam :D
 
reklama
Patka rozstepy raczej juz nigdy nie znikna, ja mam po poprzednich ciazach na piersiach, i po bokach tak jakby na biodrach w dol na noge schodza, wygladaja okropnie, raz wspomnialam mezowi ze chyba na laser pojde a on powiedzial ze chyba zwariowalam :D
Dlatego ja nawet nie pytam o zdanie bo powie że kocha moje rozstępy tak samo jak cellulit.. co ma innego mówić :D pójdę i już jak będą bardzo widoczne bo narazie wyglądaja jakbym wrzątek na siebie wylała. A jak nie to odpuszcze, przecież żadna z nas nie jest idealna.
 
Do góry