reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Agutko masz szczęście bo ty nie masz takiej paskudnej fałdy na brzusiu jak ja :-(. Serio i nie chcij abym Ci ja pokazała - ochyda :no:
Wczoraj jak się ubrałam na czarno (na pogrzeb) to jeszcze wyglądałam możliwie - dlatego uwielbiam czarny kolor, bo mnie wyszczupla
 
reklama
Megus,mi sie wlasnie wydaje,ze mam jeszcze faldke. :baffled: Szczegolnie,jak siedze. :-p No,ale i tak mysle,ze nie jest zle,skoro z 18 zostalo mi 5kg... Chociaz moze po tej diecie,ktora teraz mam - mniej. Musze sie zwazyc. ;-)
 
No to naprawdę nieźle z tym kolczykiem bo ja swój zrobiłam 6 lat temu i nigdy nie wyjmowałam a w ciąży zarósł :baffled: ale to i tak bez znaczenia bo mój brzuchol tak wygląda, że ten kolczyk to by był chyba śmieszny :baffled:
 
Mju,no to hop robic kolczyka - do lata ladnie sie wygoi,a i brzusio bedzie juz normalnych rozmiarow,skoro uwazasz,ze jest tak zle (i tak Ci nie wierze :-p). ;-) Ja narazie bebzona nie wystawiam,no,ale kolczyk niech sobie tam dynda. ;-)
 
Mija,dzieki. ;-) Ja mam nadzieje,ze uda mi sie wreszcie te 5kg zrzucic... :baffled:

A tu troszke z innej beczki. :-D Chociaz,to tez brzusio,jakby nie patrzec. :-D I to taki NAJ NAJ NAJ NAJ. :-D Moj Pepek Swiata. :-D :-D :-D :happy2: :happy2: :happy2:


pict0014cz1.jpg
 
Wczoraj jak niebyło na BB prawie nikogo:no: to przejrzałam cały ten wątek i muszę powiedzieć że były z Was niezłe grubasy:-D:-D:-D:-D.
Ja niemam za dużo zdjęć mojego brzucha z zawartością Majuśkową bo prawie do końca pracowałam - muszę poszperać to też go zaprezentuję.:happy2:

Mycha na tym zdjęciu ze swoim mężulkiem, które tu kiedyś wkleiłaś, opalona, ubrana na biało wyglądałaś poprostu przepięknie:tak::szok::tak:!
 
Oj chwalić się przybranymi kilogramami to ja mogę :tak::-);-).
Przytyłam od 59kg do 82kg czyli 23 kg !!!! :szok::szok::szok: Nie opychałam się jakoś bardzo, a wszystko szło we mnie, dużo nabrałam wody, pod koniec byłam bardzo opuchnięta ...
Wielka byłam jak szafa i to w dodatku 3 drzwiowa :tak:
Na szczęście szybko schudłam ponownie do tych moich 59 kg.
A tu macie moje dwa zdjęcia w 38 tygodniu ciąży, jeszcze 3 tyg. wytrzymałam do porodu (tzn. byłam jeszcze wieksza) i jedno zdjęcie aktualne.
 

Załączniki

  • przy_lozeczku_Michalka.jpg
    przy_lozeczku_Michalka.jpg
    406,8 KB · Wyświetleń: 106
  • ja_przy_stole__.jpg
    ja_przy_stole__.jpg
    302,2 KB · Wyświetleń: 119
  • DSCF1882_m.JPG
    DSCF1882_m.JPG
    223,1 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Ja w ciąży przytyłam 19 kg i niestety 7 kg jeszcze mi zostało do zrzucenia. Nie mam dużo zdjęć a właściwie tylko jedno na którym widać brzuszek a to dlatego, że nie myślałam żeby je sobie pstrykać a i nie miał kto.
To ja w 30 tyg.
 
Do góry