reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
Dzieki mija79 za komplmenty :) (nie wiem czy zauważyłaś, ale na tym zdjęciu w kuchni zamiast płyty gazowej stała jeszcze na kawałku blatu kuchennego maszynka na prąd -> byliśmy wtedy w trakcie wykańczania naszego mieszkanka)
 
RYBA I NIKA fajnie Wam było z brzuszkiem :tak: i bez brzuszka też:tak:
ciekawe która jeszcze niebawem znowu będzie miała brzuszek;-):-p:-)
 
Brzuszkowych zdjęć nie mam prawie wcale. Raz mąż namówił mnie na bieliźnianą sesję (w 9 miesiącu), całkiem fajnie wyszła, no ale takich zdjęć przecież nie wkleję. Brzuszek miałam nieduży, do 5 miesiąca praktycznie chodziłam w normalnych spodniach
 
BRAWO NIKA ! :tak:to jest odpowiednia różnica wieku te około trzy latka :tak:Pomiędzy moimi starszymi dziećmi jest 2 lata i 7 miesięcy , świetnie się potem bawili :tak:
 
oki no to na mnie kolej, cos tam znalazłam
1 - 24tydz.
2,3,4 - 28tydz.
5 - 34tydz.
w sumie przybrałam ok.10kg, twarz mi trochę spuchła, no i piersiątka się chyba potroiły, no i stopy miałam jak Shrek
 
reklama
Do góry