reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
30 Styczeń 2006
Postów
2 850
Najlepiej założyć osobny wątek bo widzę że coraz chętniej pokazujecie brzuszki! :laugh: Ja też umieszczę swoje zdjęcie jak tylko je zrobię!

Jeżeli któraś z Was ma ochotę to możemy umieścić tu również inne zdjęcia! ;) bo np miło jest widzieć osobę z którą się pisze! ale to oczywiście wg uznania!

Pozdrawiam :)
 
reklama
oto moja dzidzia w brzuszku (15 tc):

brzuszek7bg.jpg


brzuszek jest spory, bo troszke zostało mi po Krzysiu a i wcześniej nie byłam "bez brzuszka"(brzuszki u mnie będą ubrane ze wzgledu na paskudne rozstępy)
 
Megi serio a ja myślałam że was wszystkie pobiję w tej kwesti! Ciągle staram się załączyć to zdjęcie ale musze chyba ściągnąć jakiś dodatkowy program!
 
No to ja się dołączam!

Megi nie przejmuj się ja też miałam brzuszek przed ciązą bo się lekutko zapuściłam ! ale nie przejmuję się!
 
Przedstawię się również w całości! Sory ale nie jestem fotogieniczna ;)

Pozdrawiam
 
Mycha masz mila ladna twarzyczke :). Brzuszek jak sie patrzy!

Megi, masz taki ciazowy brzunio... A rozstepami sie nie przejmuj...
 
reklama
Do góry