reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

alys25

Fanka BB :)
a tu bedzie prezentacja naszych brzuszkow:))teraz jeszcze malenkie prwdopodobnie u niektorych moze jeszcze nic nie widac(mi przy poprzednich ciazach brzuszek dopiero od 4 mies sie pokazal)a potem z czasem beda nam rosly piekne wielkie baloniki:))na razie wygladam jakbym sie klusek wiecej najadla:))pozdrawiam

reklama

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
ALYS25 ale fajny ten Twoj brzusio:)u mnie jeszcze praktycznie nic nie widac:(tylko spodenki ciasniejsze sie robia...

alys25

dziewczyny jeszcze sie nacieszycie brzuszkami :laugh:u mnie moze dlatego juz widac ze to trzecia ciaza,albo ze prawdopodobnie blizniaki ::)sama niewiem.pozdrawiam ;)

AneczkaK

mama bambulinkow
Ja chyba tez niedlugo wkleje swoje brzusio bo w koncu cos zaczyna byc widac ;D Roznica pomiedzy brzuchem rano a wieczorem jest jeszcze ogromna i wieczorkiem zawsze staje przed lustrem i podziwiam ;D ;D ;D

izabela83

Zaangażowana w BB
U mnie też pomału zaczyna być coś widać. Ale zdjęć narazie nie robię, niech sobie jeszcze toszkę urośnie. :)
Za to na wadze widać już sporą różnice. Przybyło mi 3 kg. Chyba troszkę za dużo jem :( A jak tam u was dziewczyny? Utyłyście troszeczkę? :)

Dziewczyny! Utyłam 1 kg , ale czuję się, jakby mi przybyło co najmniej 5! Nie mam na nic siły, czuję się gruba i powoli przestaję się mieścić w spodnie, a przecież to chyba jeszcze za wcześnie. Gdyby mój brzuch był duży z powodu dzidzi, to bym się cieszyła, ale on jest taki raczej dlatego, że za dużo jem. Wiem, ze moze to być zwiazane także z tym, ze rzuciłam palenie. Najgorsze jest to, że kiedy się objadam, ciąża staje się dla mnie usprawiedliwieniem. Co zrobić żeby ciągle nie jeść? Oj, przepraszam,ze tak narzekam. Pozdrawiam.

Viola240

Jeżeli już tak musicie jeść to starajcie się zapychać czymś zdrowym najlepiej owocami warzywami przynajmniej tyle nie utyjecie :)
A zajrzałam do was z myślą o moim brzuszku ktorego juz dawno nie mam a nie mogę si9ę doczekać nastepnego :)

Już nie przeszkadzam życzę powodzenia we wszystkim
tzymajcie się ;)

KA milka

mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Katowice
ja utyłam 0,5 kg ale czuję się jakby mi przybyło dużo więcej........
czuję się taka napuchnięta i nie mieszczę się już w niektóre staniki

reklama

Kasia1986

Mama lipcowa'06 Entuzjast(k)a
dziewczyny nie straszcie mnie!!!! tą ciaze blizniaczą!!! ja mam podobny brzuszek... az sie sama dziwie????
to jest moja pierwsza ciaza. buzka

Do góry