reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

ja cale szczescie mam jedna fasolke:)brzuszek z dnia na dzien wiekszy ale tak jak juz pisalam moze przez to ze to juz trzecia ciaza(w poprzednich do 4 miesiaca nic nie bylo widac)przed zajsciem w ciaze wazylam 46 teraz waze 48, 2 kg niezle,przy jednej przytylam 13 przy drogiej 16,ciekawa ile teraz przytyje :laugh:pozdrawiam:)
 
reklama
a tu co???zadnych brzuszkow?dziewczyny wklejajcie tu zdjecia nawet jak jeszcze nie bardzo widac(wy wiecie ze tam macie dzidzie i my wiemy wiec jest ok)zreszta fajnie bedzie jak za kilka miesiecy spojrzy sie na te poczatki ;)
 
ja niestety nie mam dostepu do aparatu cyfrowego, ani w tel. jak narazie:(

ale za to umiescilam swoje zdjecia, ktore mialam w komputerze w weatku foto wspomnienia:)chociaz cos!
 
No to ja tez sie pochwale swoim malym brzuszkiem.W koncu tutaj powinno byc pelno zdjec a cos nam slabo to wklejanie wychodzi :laugh: ;)
img16567io.jpg

piekne zdjecie to to nie jest ale tak to wyglada jak meza nie mozna zagonic do zrobienia zdjecia i samemu trzeba robic ::) :)
 
no nareszcie cos w tym watku ruszylo :D aneczka mojego tez nie umie zagonic do zrobienia zdjec ::) gdyby nie wymyslono samowyzwalaczy to bym nawet zdjec z moimi dziewczynkami nie miala :p pozdrawiamy ;)
 
dwa tygodnie minely odkad pokazalam domek mojego maluszka :D dzis pochwale sie juz troszenke wiekszym :p (ja dzien po dniu fotografuje brzusio i robie zapiski :D ) jestem strasznie niecierpliwa osoba,juz sie nie moge doczekac kiedy malenstwo bedzie tam nozkami wywijalo,a jeszcze trzeba troche poczekac na to ::)

 
alys ależ masz już brzusio  :o śliczności  ;D jak tylko mi się coś pokażę też się pochwalę  ::) AneczkaK chcialabym mieć już chociaż takiego ślicznego bąbelka  :) póki co zostaje mi podziwiać wasze cudne brzuszki :)
 
reklama
sliczne te Wasze brzuszki. musze koniecznie znalezc sposob, zeby tez cos pokazac.
alys a Ty widze niezlych ksztaltow juz nabralas, jeszcze niedawno brzuszek malutki byl:)a teraz, slicznosci:*
 
Do góry