reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

reklama
Aneczko, wygladasz wprost przecudnie a poza tym brzusio masz jakby to byla twoja pierwsza ciaza!!!! Rewelacyjne i jak zwykle artystyczne fotki!!! Och rob wiecej i pokazuj nam by moc nacieszyc oczka domkiem Antosia!!!!
 
Martusiu sliczny brzusio, i jak dla mnie wcale nie jest nisko, moze dlatego, ze ja tez mialam dosc nisko:tak:
Aneczko, jak ty cudnie wygladasz, :szok:zdjecia po prostu rewelacja a brzuszek, ach ten brzuszek...:shocked2::-)
 
Zdecydowanie Aneczko piekna sesja i oglądając te fotki to jakbym brzuszek z Witkiem widziała,bardzo podobny ma kształt,taki zgrabniutki:tak: Przeslicznie wyglądasz,naprawdę!
 
dzieki kochane jestescie.Potraficie nastroj poprawic kobiecie z wielkim brzuchem;-):tak:
Agatko Ty tez sie zaprezentuj bo juz niedlugo nie bedzie brzuszka i tylko Collinak bedziemy podziwiac na zdjeciach.
 
Ja moge pokazac ale to zadna rewelacja bo niestety cos mi aparat nawala i fotki robione samowyzwalaczem sa niezbyt ostre! Czekam na meza , mozesie zlituje i robi mi ocs ladnego jeszcze przed porodem!!!

Oto moja kulka z wczoraj czyli z konca 35tc
 
reklama
Do góry