reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Ewa, sliczny brzuszek;-), jaki duzy,jestesmy w tym samym tygodniu a masz o wiele wiekszy brzuszek, ale jak Julcia taka sie duza urodzila to pewnie nr 2 tez mniejsze nie bedzie.
Ja jestem drobna wiec pewnie dzidzia kolosem nie bedzie, choc to nigdy nie wiadomo:-)
 
Oooo, z Julcią pod koniec to ja miałam brzuchol.... Ale teraz już od początku rośnie duży... Nie wiem czy moge tu wstawić fotkę z Julcią.
Wstawię, najwyżej moderator mnie zabije ;-) Tak wyglądałam 3 tyg przed porodem
 
No to jeszcze jedna próba. Chyba teraz się uda. Tak wyglądał mój brzusio gdy miał 10 tyg i 2 dni.

s5030188jp3.jpg
 
o fajny brzusio Jobo-!!! zazdroszcze wam bo u mnie to wszyscy na razie mysla ze po prostu sie spaslam a ja mam lekki brzunio bo mam tam lokatora. ale boje sie kazdemu o tym na razie mowic wiec po prostu mowie ze za duzo jem i tyle hihih
 
U mnie juz sie nie da zbajerowac,jestem drobnej kosci to dlatego wywalilo mnie na maxa, a poniewaz buzia i rece chude, jedynie melon z przodu to juz jasne i fajnie bo lepiej wygladac w ciazy niz jak kubus puchatek:-)
 
reklama
jobo wreszcie się doczekałyśmy brzunio śliczny
ewa to zobacz mojego giganta U mnie było +20kg:sorry2:

a to i ja się pochwale Piotrusiowym brzuszkiem
6msc

9msc

a tu pieknie widać moje rozstępy:dry: (w bokserkach męża mój ulubiony strój ciążowy:-))
 
Do góry