reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Sylka dzieki. teraz jest ok i mam nadzieje ze nadal bedzie, zostaje tylko strach o malenstwo ale musi byc dobrze:tak::-) Pumi ale ladny brzunio teraz to juz na 100 procent widac ze w twoim brzuniu ktos mieszka:tak:

Mili pokaz swój brzuszek :tak:dziewczyny powiedzą że pomyliłaś wątki:-D

Wszystkie brzuchatki śliczne:tak: bez wyjątków :-)

Pozdrawiam wszystkie styczniówki
 
reklama
Czesc xmamuska:-) wkleilabym swoje ale ja nie umie i moj R musi to zrobic ale jakbys chciala zobaczyc to cofnij sie kilkanascie stronek na watku glownym to zobaczysz hihihi.Pozdrawiam Cie goraco i ucaluj dziewczynki ode mnie:-):tak:
 
Witam mamy,
wreszcie chyba udało mi sie wstawić mój brzuszek;-). Przepraszam za jakość. Teraz do oceny: widać już coś czy jeszcze? bo mnie się wydaje, że nic a nic:-(
legenda:;-)
1i2foto-12tc
3 foto-11tc
 
wcale nie jestem szczupła.:dull: Przy wzroście prawie 170cm ważyłam 63 teraz ważę 64. Mój mąż twierdzi, że to sprawa szerokich bioder i maleństwo ma gdzie się schować. Boje się , że nie rośnie ,bo...



klamczucha-wlasnie ze jestes szczupla hihihi
no moze cos sie zacznie okraglic:tak:
 
dzięki aOLA:-), niewiele ale już coś:-):-)
szybko kupuję coś długiego i obcisłego. Wczoraj przyszedł mi nowy katalog bon prixa to coś wynajdę
pumi-nigdy do najszczuplejszych nie należałam,;-) ale powiem coś w sekrecie. mam taką fanatyczną sąsiadkę, która uważa , że mam figurę jak JLo. nie wiem skąd jej sie to wzięło?:szok:
Jak się odchudzałyśmy to w jednym czasie i jak mnie ona zobaczyła to była wściekła:no: na mnie, że ona nie chudnie. Tyle że ja nie pale papierosów, a ona rzuciła przed odchudzaniem.
xmamuska muszę sie przyznać, ze dopiero teraz weszłam na twój album foto, i jestem pod wrażaniem.:szok::-) Dwie piękne córeczki, no i rodzice uśmiechnięci. Super zdjęcia z super momentów.
A najsłodsze jest to , na którym trzymasz maleństwo, że starszą latoroślą w szpitalu.:-):-)
 
reklama
No wlasnie Pumi heheheee, sama nie moge uwierzyc gdzie sie plaski brzch podzial:szok:i kto tam sobie rzadzi we mnie:-) patrze codziennie zszokowana, glaszcze sie mowiac "moja dzidzia":-)
To juz nie tylko moje cialo, dziele je z druga osoba, ktora juz trzeba szanowac:tak: bedzie mi, NAM WSZYSTKIM zreszta! najblizsza, najukochansza na swiecie, zaden facet nie jest w stanie zrozumiec tych emocji.i tego uczucia.(dlatego tak fajne jest BB) Dzwiwne ale tak naprawde dopiero teraz czuje sie kobieta, tez tak macie? Zycie przed ciaza i teraz, wszystko sie przewartosciowalo;-)
 
Do góry