reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
a to my wczoraj :-D 38tc 5 dni
 

Załączniki

  • IMGP0901+.jpg
    IMGP0901+.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 146
Daizee ladniutki,zgrabniutki brzusio! :tak::-)
A mnie juz "wybrzuszylo" na maxa. Za niedlugo pekne:-pJak go dotykam to wszedzie czuje jakas czesc ciala dzidzi;-)To..41t i 1d ciazy..:szok:
 

Załączniki

  • 41t1d.jpg
    41t1d.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 162
a to my wczoraj :-D 38tc 5 dni

:-):-):-) świetny pomysł, chyba mojego też namówię bo tez ma niezły brzuszek :-D twierdzi, że on przeżywa to co ja i tak samo mu ciężko :happy:

Daizee ladniutki,zgrabniutki brzusio! :tak::-)
A mnie juz "wybrzuszylo" na maxa. Za niedlugo pekne:-pJak go dotykam to wszedzie czuje jakas czesc ciala dzidzi;-)To..41t i 1d ciazy..:szok:

Mo nieźle Ci wyskoczyła ta piłeczka - ale jest taka śliczna zgrabna, okrągła :tak::happy:

To i ja tu wkleję swoje :-) skończony 38tc
 

Załączniki

  • PA130959abcd.jpg
    PA130959abcd.jpg
    59,8 KB · Wyświetleń: 179
  • PA130964abcd.jpg
    PA130964abcd.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 167
reklama
Do góry