reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Dziewczyny- ale macie brzuszki ładniutkie okrąglutkie!!! :szok: ja jeszcze nie mogę się takim poszczycić... u mnie ledwo coś się tam zaokrągla, ale chyba bardziej od wzdęć...:sorry: jak już mi się urośnie, to też się pochwalę!!!

podajmy sobie ręce, my płaskie, ledwo się zaokrąglające ;-);-):-D
 
podajmy sobie ręce, my płaskie, ledwo się zaokrąglające ;-);-):-D
To sie ciesz ze nie bedziesz miala co zrzucac:tak::-D Ja z płaskiego.... robie sie gruba:-( i to tłuszcz rśnie a nie dzidzia..:-:)-( Przytyłam 5,5 kg!! z 51 na 56,5:szok::szok:
W załączniku mój brzuchol...:baffled:
 
Ja w 9 tyg waże już o 3,5 kg więcej:confused2:
dzisiaj koleżanka, która nic o ciąży nie wie: "ale ty masz duży brzuch!"
 
Ostatnia edycja:
To sie ciesz ze nie bedziesz miala co zrzucac:tak::-D Ja z płaskiego.... robie sie gruba:-( i to tłuszcz rśnie a nie dzidzia..:-:)-( Przytyłam 5,5 kg!! z 51 na 56,5:szok::szok:
W załączniku mój brzuchol...:baffled:

przed ciążą ważyłam 56 kg więc... :-) przez pierwsze dwa miesiące przytyłam kilogram, a potem schudłam 3 kg więc mam teraz 54 kg...
Jeszcze przyjdzie mój czas :-D

A ile masz wzrostu?

Mam nadzieję że sprawy ciążowe odziedziczyłam po mamie... Nabierała tyle wagi ile sam brzuszek, mało tłuszczyku (ogólnie to skóra i kości prawie...), zero rozstępów, no i zaraz po porodzie praktycznie płaska była...
No i najdłuższy miała pierwszy poród, ze mną trwał 6 godzin.:szok: szok.
drugi pośladkowy, moja siostra - niecałe 4 godziny... Normalnie sielanka...

Mówi że trzeba było zrobić co było trzeba i tyle :-)

Halsowa Panno :) ale ta Twoja znajoma ma intuicję;-)
 
Ostatnia edycja:
halsowa większość kremów na rozstępy można stosować od 4 miesiąca ciąży (ale oczywiście nie wszystkie) - jaki masz, że stosujesz już teraz?? chetnie bym "odgapiła". W pierwszej ciąży wogole nie mialam rozstępów (jeden w 40 tygodniu) a po porodzie brzuch jak zebra :-)

A i dziewczyny przypominam, że powinnysmy z takich kosmetyków stosowac tylko te dla przyszłych mam...
 
Ja w 9 tyg waże już o 3,5 kg więcej:confused2:
dzisiaj koleżanka, która nic o ciąży nie wie: "ale ty masz duży brzuch!"

Ojej.. tylko 3,5.. nie załamuj mnie:-p

przed ciążą ważyłam 56 kg więc... :-) przez pierwsze dwa miesiące przytyłam kilogram, a potem schudłam 3 kg więc mam teraz 54 kg...
Jeszcze przyjdzie mój czas :-D

A ile masz wzrostu?

Mam nadzieję że sprawy ciążowe odziedziczyłam po mamie... Nabierała tyle wagi ile sam brzuszek, mało tłuszczyku (ogólnie to skóra i kości prawie...), zero rozstępów, no i zaraz po porodzie praktycznie płaska była...
No i najdłuższy miała pierwszy poród, ze mną trwał 6 godzin.:szok: szok.
drugi pośladkowy, moja siostra - niecałe 4 godziny... Normalnie sielanka...

Mówi że trzeba było zrobić co było trzeba i tyle :-)

Halsowa Panno :) ale ta Twoja znajoma ma intuicję;-)
Ja mam 168.... a moja mama.. hm..sama nie wiem bo ona w sumie jest dośc przy sobie i nie da sieocenic ile przytyla:-D:-D w sumie przytyla troche ale potem tego nie zrzucila:baffled::baffled: mam nadzieje ze ja nie bede tak miala...:dry:

co do rozstępów to moja mamuśka ma kilka praktycznei nie widocznych białych na szczęście.. już Wam chyba kiedyś mówiłam, że kolezanka ma takie ogromne czerwone:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:


Ja mam tylko nadzieje ze potem schudne, bo sie chyba załamie jak nie wróce przynajmniej do 53:no::evil::evil::evil::evil:
 
halsowa większość kremów na rozstępy można stosować od 4 miesiąca ciąży (ale oczywiście nie wszystkie) - jaki masz, że stosujesz już teraz?? chetnie bym "odgapiła". W pierwszej ciąży wogole nie mialam rozstępów (jeden w 40 tygodniu) a po porodzie brzuch jak zebra :-)

A i dziewczyny przypominam, że powinnysmy z takich kosmetyków stosowac tylko te dla przyszłych mam...

Ja od razu po pierwszej wizycie u ginekologa i po pierwszym usg, jak już miałam wyraźnie potwierdzoną ciążę popędziłam do apteki i zaopatrzyłam się w krem na rozstępy mustela- słyszałam, że skuteczny i nie zamierzam na nim oszczędzać ;-) pupę mam pociętą jak zeberka, ale brzuszek- moją duma od zawsze- chcę chociaż uratować :-D
Ja niestety budowy i figury po Mamie nie odziedziczyłam.... moja Mama ma po 3 ciążach ledwie 2 rozstępy bialutkie na brzuchu i żadnych problemów ze zbędnymi kg... ja mam mocną budowę, ciężkie kości i jeśli w rodzinę Taty wdam się też z tyciem w ciąży to będzie kiepściutko...:sorry2::confused: dlatego już zaczęłam się pilnować troszkę i ograniczać.
 
reklama
No to ja prezentuję swój wielki bunio! Jak widać biust mi nie urósł ani trochę. Ale pocieszam kobitki- deski. Mleka miałam full, zero problemów z karmieniem- karmiłam 7 miesięcy, a przestałam tylko dlatego że zaczęłam starania o kolejną dzidzię.
 
Ostatnia edycja:
Do góry