reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
siem chwalem;-) 38t3d
Kinguś teraz bez ciemnej bluzki ;-):-D:-D
Śliczny brzuszek ;-)

Dzisiejsze wygibasy mojego synusia ;-):-) Akcja "rozciaganie mamusi".Plecki po lewej stronie..http://babystrology.com/tickers/bab...nt=Maja&year=2009&month=10&day=11&babycount=1
Wyginam śmiało ciało :-D:-D

Mayo,też mam podobnie,tyle że moja Niunia upodobała sobie prawą stronę,ale wygina się jak dzika:-):-):-):-)
Moja też z prawej siedzi.
 

Załączniki

  • 39t4dIII.jpg
    39t4dIII.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 151
ale macie fajne brzuchy!
Monka - prześliczna okrągła piłeczka :):)
Elisabeth - fajny masz taki zgrabny brzusio - pewnie jesteś w stanie znim dużo robić :)

teraz jak już nie mam brzucha, to Wam zazdroszczę... nie dość się nim nacieszyłam. w dzień, w którym odeszły mi wody byłam u bratowej, która właśnie też z takim rozrzewnieniem głaskała brzuszek .... ech.. fajnie było ;)

teraz też jest fajnie, ale totalnie inaczej.. ;-)
 
reklama
Dziewczynki mój brzuch wcale nie jest mały... z Kubą był mniejszy... i wcale nie jest z nim łatwo.. zakładanie skarpetek to sport ekstremalny;-)
 
Do góry