reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

L

LuizaPatrycja

Gość
Zauwazyłam że wklejacie już zdjęcia brzuszków więc postanowiłam założyć nowy wątek.
Możemy pochwalić się naszymi brzuszkami.
 
reklama
9t2d ale ja ogolnie "duza"dziewczynka jestem,chociaz narazie w ciazy trace kilogramy..
 

Załączniki

  • 9t3d.jpg
    9t3d.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 218
Ostatnia edycja:
wow ! dziewczyny. skąd macie takie piękne brzuszki? u mnie jeszcze ni widu ni słychu... tylko stary dobry znajomy - tłuszczyk.
 
Brzuszki powolutku wyskakuja nam.
Oto moj przed obiadkiem.
Fotka z ostatniej niedzieli :-)
 

Załączniki

  • dscf0976.jpg
    dscf0976.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 263
Ostatnia edycja:
szkoda że nie mam teraz aparatu bo bym Wam pokzała jaki mam w tym momencie... haha pomyślałybyście że w 6 miesiącu jestem..:D siedząc w pracy 2 dni z rzedu po 12h i obżerając sie w kółko własnie sobei stwarzam fajny brzuszek:-D

ale.. jutro przejdzie.. będę w domku poruszam sie nie bede tyle wcinac i znow wróci do normy:-) Jak narazie to niezbyt dży jest jak jem normalnie, a jak zjem trovhe za dużo to juuz go widac... przed ciążą tak nie mialam;-)
 
Fajnie dziewczyny, że wstawiłyście zdjęcia, bo się pocieszyłam, że nie tylko u mnie widać już ciąże, a jestem w 9tc. Wesoło pozdrawiam wszystkie październikowe Mamuśki, szczególnie z Trójmiasta!
 
reklama
ja się dopiero leciutko zaokrąglam... leciuteńko...
Zdjęcie słabe bo z telefonu, ale widać o co biega ;-)
10 tydzień i 6 dni...

edit. odwróciłam zdjęcie, lepiej widać... :)
 

Załączniki

  • 10t6d.jpg
    10t6d.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 149
Ostatnia edycja:
Do góry