reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Naughty&happy ja normalnie mam dość pokaźny biust, a teraz to już wogóle. Mam jednak nadzieję, że wróci do swojego rozmiaru z przed ciaży hihi.
A malenstwo będzie z nami narazie w sypialni, a w przyszłości pójdzie do swojego pokoju, ale to będzie trzeba tam mały remoncik zrobić.

heheh większość kobiet by się zabiło za większy biuścik :-)

Ja też troszkę znam ból dużego biustu ... teraz mam D wiec sporawy ... przed ciążą C i była to dla mnie górna granica - większego bym nie uniosła :-D:-D:-D Moja przyjaciółka przy filigranowym ciałku (max 160 cm wzrostu i bez ciąży) ma D - jest to jej znak rozpoznawczy lol :-)
 
naughty wklejaj fotke swojego brzuszka, a nie sie tylko pisownie "chwalisz" ze wiekszy :).

Marry brzuszek masz sliczniutki i calkiem nie za duzy.

Kurcze dziewczyny ja mam takie srednie B normalnie, a w ciazy mniejsze C i wcale bym sie nie pogniewala jakby te C juz na zawsze zostalo ;), ale niestety pozniej piersi wygladaja..hmmm powiedzmy ze tak jakby ktos z nich troche powietrze spuscil... na szczescie po jakiems czasie wracaja do "siebie"... prawie ;)
 
Proszę Wama - oto i ja z brzusiem na koniec 8 miesiąca :-)

Już przeszukuję archiwum pt "9 miesiąc" :-D
 

Załączniki

  • P2180262..jpg
    P2180262..jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 185
mam z 9-tego :-)

*w ramach sprostowania nie mówiłam, iż mam większy brzuś Wama tylko całą reszte :-D :-D :-D
 

Załączniki

  • P3020261..jpg
    P3020261..jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 201
naughty a mnie sie wydaje ze troszke przesadzasz, bo wcale "reszta" duza nie jest, a brzuszek tez bardzo ladny, wogole sliczna z Ciebie mamuska, taka happy :) ale nie widac ze naughty ;D
 
heheh ... taka autokreacja Wama :-)

Dziękuję za ciepłe słowa ;-)

Brzuś naturalnie ze względu na stan błogosławiony musi być w wersji XXL ... natomiast mam świadomość, iż wszystkie zjedzone słodkości podczas ciąży raczej wraz z Antkiem na świat nie wyjdą :-D chociaż .... heheheh
 
reklama
Do góry