reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Rybka co za okaz;-):-)
Piękny brzusio:tak: Ja na razie nie mam się czym pochwalic bo troszkę tłuszczyku mam:zawstydzona/y::-D i to pierwsza dzidzia będzie więc dłużej trzeba na brzuszek poczekac:tak::-)
 
dziewczyny ktore sa pierwszy raz w ciazy - u was chyba bedzie troche pozniej brzuch - ponoc w kolejnej ciazy "wywala" wczesniej :tak:
Choc pewnie nie ma regul - ja mam druga ciaze a takiego brzuszka jak rybcia to nie mam - bardziej taki oponkowaty choc jak sie tak czasem przyjrze to calkiem okragly jest - zdjecia jednak nie posiadam poki co :-p
 
rybka- śliczności :-)
u mnie brzuszek mniejszy, niektórzy nic nie widzą, chociaż ja wiem, że on tam jest :-)
jak juz będzie większy, to się pochwalę :-)
 
Hej dziewczyny :)
Ja tez jestem po raz pierwszy w ciazy i brzuszek juz sie robi :)
Moje jeansy mnie cisna i juz nosze ciazowki rozmiar s bo nic nie uciska i sie lepiej czuje :)
U mnie moze to byc tez spowodowane wzdeciami i zastrzykami ,ktore dostaje :)
Zrobie fotke i jak dam rade jutro wstawie :)
 
reklama
A to mój brzuszek 9 tydzień rano (wieczorem zawsze większy), ale nie wiem czy coś widać ;-);-);-)


 

Załączniki

  • DSC04860.jpg
    DSC04860.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 144
Do góry