reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Chyba będe jedna z ostsnich ktora ukarze tu swojego OLBRZYMA:-D ale trzeba uwiecznic go bo juz niedlugo to bedzie wspomninie;-)
 

Załączniki

  • 39,1..jpg
    39,1..jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 149
  • 39tc1dzien..jpg
    39tc1dzien..jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 138
dokladnie Marciaa i bedzie troche szkoda, mi jakos mojego brakuje, ale znowu ciesze sie ze widze swoja **** i schilic sie moga bez kucania. I tak jak sie patrze na ta swoja kruszynke, to nie mam pojecia jak ona sie tam miesiacila jeszcze z wodami i lozyskiem. Czarna magia. Jesli przybylo ci 17, to wogole tego nie widac, albo musialas byc naprawde bardzo chuda przed ciaza, bo wygladasz kwitnaco.

Dronka brzuszek sliczny i bardzo ksztaltny. Zadziwiajace jest ze tak szybko sie o nim pozniej zapomina, i nawet nie mozna sobie wyobrazic jak sie moglo miec taki duuuzy brzuszek w ciazy.
 
dokladnie Marciaa i bedzie troche szkoda, mi jakos mojego brakuje, ale znowu ciesze sie ze widze swoja **** i schilic sie moga bez kucania. I tak jak sie patrze na ta swoja kruszynke, to nie mam pojecia jak ona sie tam miesiacila jeszcze z wodami i lozyskiem. .Jesli przybylo ci 17, to wogole tego nie widac, albo musialas byc naprawde bardzo chuda przed ciaza, bo wygladasz kwitnaco.
.

To fakt ja też się ciągle zastanawiam gdzie wszystko się mieści.
PRzed porodem 1,5 roku dużo ćwiczyłam i moga waga wyjściowa 63 przy 174 wiec az taka chuda nie byłam..Ale dziękuje za komplement hih :)
i ja wklejam fotke z dzisiaj. Ostatnie dni z brzucholinem
Zobacz załącznik 228966
 
Marcia bardzo zgrabnie wyglądasz:) ja mam 18 kg na plusie i obawiam sie że tak szybko one nie znikną:(

Wama święte słowa - szybko zapomnimy o nich i wogle okres ciązy bedzie juz tylko wspomieniem:) ale nie wiem czy bede tęsknić...raczej za kopnikami niz za tym olbrzymem:):) pewnie juz czytanie nas - nierozpakowanych na watku głownym wydaje sie wam ze tak dawno to bylo i że te "problemy z wyczekiwaniem maleństw" byly takkkkk dawnooooooo temu i juz nie pamietacie tego!!!! heheh
 
Fajne te wasze brzuszki:-)
Ja się nie mogę przyzwyczaić, że nie mam swojego. Jak chodzę po ulicy, to zerkam na szyby, żeby uwierzyć, że już naprawdę go nie mam;-)
 
reklama
Dronka, Marciaa śliczne brzuszki macie. Cieszciesię, bo niedługo ich nie będzie. My z mężem zrobiliśmy taką fajną sesyjkę na 16 dni przed terminem. Ja chyba coś czułam, że ten mój nicpoń szybciej wyjdzie na ten świat :)
A wiecie co mam do tej pory. Jak się myje pod prysznicem to łapie się na tym, że nie leje gorącej wody na brzuch. Robiłam tak w ciąży, żeby synka nie "podgotować" bo ja lubie takie gorące kąpiele.
A to mój na 3 dni przed:
 

Załączniki

  • P2270005..JPG
    P2270005..JPG
    18,8 KB · Wyświetleń: 174
Do góry