reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Muminka

Podwojna mamusia
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2008
Postów
825
Miasto
Dortmund
Zaczne moze temat :tak: To dopiero nasze poczatki ale niektore znas napewno juz jakies brzuszki maja ;-) Tylko wieczorem jakos po 18 wypina mi brzuszek i robi sie twardy.Rano nadal jest ale juz nietaki widoczny. O to moja piewszy fotka zrobiona wczoraj okolo 19. 9 tyg i 4 dzien.
 

Załączniki

  • DSC01390..jpg
    DSC01390..jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 191
reklama
Fajniutki brzusio ! Muminka, to ja dzisiaj też zrobię fotę mojego "wybrzuszonego" wieczornego ja :D
 
Super, że wątek otwarty! Ładne wybrzuszenie:)
Ja jeszcze nie mam czego wypinać, ale na pewno tu za jakiś czas dołączę:)
 
Oj widze ze juz nietylko ja mam sie czym chwalic! Super brzuszki dziewczyny!!! Basia moj juz prawie taki wielki jak twoj! Zobacze czy jutro uda mi sie inna fotke wstawic!
 


A to mój z zeszłego tygodnia :) (powyżej)




A ten to jest z niedzieli wielkanocnej:)

Ale żeby było śmieszniej to zrobiłam zdjęcie przed śniadaniem :)

 
Ostatnia edycja:
A to moj ogromniasty brzuszek na dzien dzisiejszy. 14 tydz. i 1 dz.
 

Załączniki

  • DSC01440..jpg
    DSC01440..jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry