reklama

Galeria brzuszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez mamuśka23, 17 Maj 2011.

1. mamuśka23

mamuśka23 Gość

fajnie robić zdjęcia co jakiś czas np co miesiąc i patrzec jak rosną nasze brzuszki:) zawsze sie ma orientację ;) ja od razu mówię ze bedę miec ponad 100 w pasie pod koniec hehe jak teraz tak mnie wywaliło:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
    View attachment 355023

2. klavell

klavell Fanka BB :)

A wiec moj brzusio w 4-tym tygodniu, stan wyjsciowy:

Ps. Mamuska chyba mamy taki sam telefon :tak:

3. reklama
  4. Marcepanek

Marcepanek Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 17 Maj 2011
  5. klavell

Jezzzu jakas Ty chuda :)

6. mamuśka23

mamuśka23 Gość

Klavell ale szczuplutka jestes ehhhhh:) super figurka, zobaczymy jak to bedzie w styczniu hehe ;) Musze ci na słowo uwierzyc z tym tel bo ja widzę tylko flesz :p
    Marcepanek- matko :szok: aleś TY CHUDZINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. klavell

To flesz aparatu fotograficznego, telefonem raczej zdjec nie robie, mam bzika na punkcie uwieczniania Hanifki na zdjeciach wiec aparat zawsze nosze przy sobie, obojetnie gdzie bym nie poszla :)))

8. mamuśka23

mamuśka23 Gość

No tak przeciez nasz tel nie ma fleszu hehe ;) ja też uwielbiam robić fotki małemu :) Ja sama mialam mało jakoś zdjęć z dzieciństwa wiec mój mały bedzie mieć ich mnóstwo :)

9. ewula00

ewula00 szczęśliwa ;)

marcepanek ty 2 miesiące temu urodziłaś gdzie to jest???????? wyglądasz jak miss Oświęcimia;-)

10. reklama
  11. Marcepanek

Marcepanek Fanka BB :)

klavell,mamuśka uznaje za komplement heh ;-)
    ewula no jak to gdzie? W kołysce ;-):-D

12. Beatka78

Beatka78 fajna mama

dobre :-)

ale chudzinak to jestes i dobrze zawsze bedziesz laska
    ja np potrzebuje roku zeby dojsc do stanu z przed [​IMG]

Poleć forum