reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
podobno jest bardzo prosta metoda na sprawdzenie czy brzuch opadł. metoda naszych babć :) wystarczy przyłożyć dłoń między piersi a brzuch. jeśli wchodzi cała dłoń to znaczy ze brzusio opadł :)
 
mi sie wydaje, ze jesli którys opadł to u doni raczej, u Ciebie Gabrys chyba nie, no ale ja tez sie nie znam:)
 
no ja się z Krupką muszę zgodzić:) Doni z całą pewnością brzusio opadł:) u Ciebie Gabrysia ciężko stwierdzić, bo nie mamy fotek do porównania:)

ale jeśli czujecie, że łatwiej się Wam oddycha, nie łapiecie już zadyszki podczas rozmowy to pewnie brzucholek opadł;)

swoją drogą fajne brzucholki macie:) każdy inny i wyjątkowy:)
 
reklama
ale ja nie miałam żadnych doleglowiści np. zgaga, zadyszka, ucisk przy spaniu na wznak. Teraz tylko nie mogę siedzieć zgarbiona bo mała się rozpycha i pod żebra wchodzi.
Ja chyba jestem stworzona do stanu błogosławionego :-)
 
Do góry