reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

mamuska sliczny brzuszek ciazowy, bardzo proporcjonalny!!!!
marcepanek WOW szczuplejsza niz to mozliwe, niesamowite, ledwo po porodzie i w ciazy a plasciutka taaak!!!!! zazdroszcze :)
 
reklama
Wiem wiem anomalna jestem ;-) Tak samo jak nasłuchałam się że brzuch w drugiej ciąży wychodzi wcześniej a tu co...dopiero przed 30tygodniem mnie wywaliło i to też wcale nie wiele. Śmiałam się bo na patologii położne pytały się mnie gdzie schowałam to maleństwo ;-)
 
a to mój brzuszek w 5 tygodniu DSCF6707.jpg
 
x21 - śliczny brzuszek :-) A jakie śliczności tam w środku muszą siedzieć :-)

Ja to mam nie brzuszek tylko brzuchol - 4-5 miesiąc. U mnie niestety sprawdza się teoria że przy drugiej ciąży wywala znacznie szybciej. Bo w pierwszej to do 4 miesiąca nie było widać za bardzo.
 
reklama
Do góry